Czy uda jej się zapobiec kryzysowi?

Agentka - niespodziewana zamiana ról

„Agentka” to amerykańska komedia kryminalna, która swoją premierę miała w 2015 roku. Scenarzystą i reżyserem produkcji jest Paul Feig. Bohaterka jest zwykłą analityczką CIA, która teraz stanie przed ogromnym wyzwaniem. Czy uda jej się mu sprostać?

Tytuł oryginalny: Spy
Gatunek: Komedia / Akcja
Reżyseria: Paul Feig
Scenariusz: Paul Feig
Kraj: USA
Rok premiery: 2015

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Główną bohaterką filmu jest Susan Cooper - zwykła i niedoceniana analityczka, która pracyje dla CIA. Niespodziewanie agenci zostają rozpracowani i zdekonspirowani - teraz to właśnie Susan będzie musiała wkroczyć do akcji. Jej zadanie jest jednak skrajnie trudne - kobieta musi rozpracować handlarzy bronią. W innym przypadku świat czegoa bardzo niebezpieczny kryzys. Nie ma umiejętności, nie ma doświadczenia - ma za to brawurowe pomysły i odwagę, której by się nie powstydził żaden profesjonalny agent. Jak sobie poradzi? Przekonać się o tym można za pośrednictwem serwisów streamingowych takich jak: Chili, Rakuten, iTunes i VOD.pl. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun filmu i jego obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Melissa McCarthy - Susan Cooper
Jason Statham - Rick Ford
Rose Byrne - Rayna Boyanov
Jude Law - Bradley Fine
Miranda Hart - Nancy B. Artingstall
Bobby Cannavale - Sergio De Luca
Allison Janney - Elaine Crocker
Peter Serafinowicz - Aldo
Morena Baccarin - Karen Walker

W filmie w główną postać wcieliła się Melissa McCarthy - aktorkę oglądać możemy także w filmach Czy mi kiedyś wybaczysz? czy Mów mi Vincent

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO