Smok nastolatek

Amerykański smok Jake Long – czy opanuje swoją moc?

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Seriale dla dzieci i kreskówki cieszą się niesłabnącą popularnością i to nie tylko wśród najmłodszych widzów. Wielu dorosłych także lubi wracać do produkcji ze swojego dzieciństwa – pozwalają one oderwać się od codziennych obowiązków i wrócić choć na chwilę do beztroskich lat. Jednym z takich seriali może być „Amerykański smok Jake Long”. 

Tytuł oryginalny: American Dragon: Jake Long
Gatunek: Animowany / Dla dzieci
Lata produkcji: 2005-2007
Kraj: USA

Opis serialu

Głównym bohaterem tego animowanego serialu jest na pozór zwykły amerykański nastolatek – Jake Long. Tak naprawdę w trzynastolatku drzemie potężna moc, nad którą musi się on nauczyć panować. Jake może bowiem zamienić się w smoka – w okiełznaniu tej niesamowitej umiejętności pomaga mu dziadek, Lao Shi, który także posiada nadprzyrodzone zdolności. Ich towarzyszem jest mówiący pies Fu Hau. Jake jest pierwszym amerykańskim smokiem. Chłopak musi jednak uważać – w Nowym Jorku grasuje grupa łowców magicznych istot, która chętnie uwięzi chłopaka i jego dziadka. Serial doczekał się dwóch pełnoprawnych sezonów, które emitowany były w wielu krajach na całym świecie. Poniżej znajdziecie oryginalną piosenkę z czołówki i amerykańską obsadę tej animowanej produkcji.


Amerykański smok Jake Long – piosenka z czołówki

Obsada

Dante Basco
Daryl Sabara
John DiMaggio
Lauren Tom
Marlowe Gardiner-Heslin
Charlie Finn
Mae Whitman
Paul Rugg
Jeff Bennett
Amy Bruckner
Keone Young

A może szukasz nieco bardziej kultowych kreskówek? Sprawdź koniecznie Przygody rozbójnika Rumcajsa, Bajki z mchu i paproci i Sąsiedzi.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO