Piękne, zdolne i niebezpieczne

Aniołki Charliego (2000) – tajne agentki zrobią wszystko, żeby uratować świat

„Aniołki Charliego” z 2000 powstał w oparciu o popularny w latach siedemdziesiątych serial o tym samym tytule. Opowiada o przygodach trzech tajnych agentek, które śmiało stawiają czoła największym niebezpieczeństwom oraz przestępcom. Film z pogranicza komedii i kina akcji z udziałem takich gwiazd jak Drew Barrymore, Cameron Diaz, Lucy Liu czy Bill Murray to świetna propozycja dla osób, które chcą się porządnie rozerwać przed telewizorem.

Tytuł oryginalny: Charlie’s Angels
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2000
Premiera: 22 października 2000
Reżyseria: McG
Scenariusz: John August/Ed Solomon

"Aniołki Charliego"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Film przedstawia historię trzech młodych, pięknych i nieprzeciętnie zdolnych kobiet: Dylan, Alex i Natalie. Nie są im obce tajniki wschodnich sztuk walki oraz najnowszych zdobyczy techniki, dzięki którym mogą zwalczać złych przestępców. Wszystkie trzy pracują jako agentki dla tajemniczego Charliego, który jest szefem agencji detektywistycznej specjalizującej się w rozwiązywaniu najbardziej zawiłych spraw. Agentki znane jako Aniołki Charliego wprawdzie nigdy nie poznały osobiście swojego szefa, ale kontaktują się z nim za pośrednictwem zaufanego współpracownika Bosleya. Pewnego dnia otrzymują najtrudniejsze zadanie, z jakim kiedykolwiek się spotkały. Nieznani sprawcy uprowadzili naukowca Erica Knoxa, który opracował innowacyjny program komputerowy pozwalający na pełną identyfikację głosu. Agentki nie mogą dopuścić, żeby dostał się on w niewłaściwe ręce. Rozpoczynają więc śledztwo, którego tropy wiodą do Rogera Corwina, właściciela największej telekomunikacyjnej sieci satelitarnej na świecie.


Zwiastun

Obsada

Cameron Diaz – Natalie Cook
Drew Barrymore – Dylan Sanders
Lucy Liu – Alex Munday
Bill Murray – John Bosley
Tim Curry – Roger Corwin
Kelly Lynch – Vivian Wood
Sam Rockwell – Eric Knox/John McKenn
Tom Green – Chad
Jennifer Cole – asystentka Corwina

Macie już za sobą „Aniołki Charliego”? Koniecznie zobaczcie również zakręconą komedię „Wariat na wolności”. Na pewno spodobają wam się również takie filmy jak „Taxi A” czy „Program ochrony księżniczek”.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO