Film nakręcony iPhonem

C U Soon – sprawa tajemniczego zaginięcia

C U Soon / Materiały prasowe

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„C U Soon” to indyjski thriller z 2020 roku, którego twórcą jest Mahesh Narayanan. Cały film został nakręcony przy użyciu iPhone’a i jest pierwszą indyjską produkcją, której akcja rozgrywa się tylko i wyłącznie na ekranie komputera. Chociaż powstał przy użyciu prostych narzędzi, spotkał się z pozytywnymi ocenami ze strony krytyków oraz publiczności. Wystąpili w nim między innymi: Fahadh Faasil, Roshan Mathew and Darshana Rajendran, Saiju Kurup, Amalda Liz oraz Maala Parvathi.

Rok produkcji: 2020
Gatunek: Thriller
Produkcja: Indie
Reżyseria: Mahesh Narayanan
Scenariusz: Mahesh Narayanan
Platforma: Prime Video

Opis filmu

Film opowiada o losach Jimmiego, który pracuje jako doradca klienta w Union National Bank w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest w związku z Anu, którą poznał poprzez aplikacje Hangoutos i Duo. Chociaż nigdy jej nie spotkał osobiście, postanawia oświadczyć jej się poprzez rozmowę wideo. Nieco zaniepokojona tą sytuacją matka Jimmy’ego postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczej dziewczynie i prosi kuzyna swojego syna, Kevina, który jest programistą, żeby pomógł jej zdobyć jakieś informacje na jej temat. Kevin chcąc nie chcąc przystaje na tę prośbę i namierza jej adres IP. Wszystko jednak się komplikuje, gdy przyjaciółka Anu odkrywa, że młoda kobieta jest śledzona. Co więcej, Anu informuje Kevina, że jest ciężko ranna, a następnie zostawia nagranie samobójcze i znika w tajemniczych okolicznościach. Mężczyźnie nie będzie łatwo przekonać policję, co naprawdę się wydarzyło…

Warto obejrzeć również inne wciągające thrillery, takie jak „Siedem” czy „Labirynt”. Polecamy także film „Zaginiona dziewczyna” z Benem Affleckiem i Rosamund Pike w rolach głównych.


Zwiastun

Obsada

Fahadh Faasil – Kevin Thomas
Roshan Mathew – Jimmy Kurien
Darshana Rajendran – Anumol Sebastian
Saiju Kurup – Dr. Prasanth
Maala Parvantji – matka Jimmy’ego
Kottyam Ramesh – Jacob Sebastian
Amaalda Liz – Sanjana
Vaishnavi Venugopal – NeethuWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO