W jednej z ról Woody Allen

Casanova po przejściach - nietypowy pomysł na biznes

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Film pod tytułem „Casanova po przejściach” to przezabawna koemdia, w której zagrał między innymi Woody Allen. Produkcja zadebiutowała w 2013 roku - za jej reżyserię i scenariusz odpowiada John Turturro, który także zagrał jedną z głównych ról.

Tytuł oryginalny: Fading Gigolo
Gatunek: Komedia
Reżyseria: John Turturro
Scenariusz: John Turturro
Kraj: USA
Rok premiery: 2013
Platforma: Amazon Prime Video / Ipla

Opis fabuły

Murray Schwartz - w tej roli Woody Allen - jest właścicielem niezbyt opłacalnego antykwariatu. Mężczyzna popada w tarapaty finansowe i pomocy szuka u swojego przyjaciela - pracującego w kawiarni Fioravante (John Turturro). Mężczyźni obmyślają plan, w ramach którego florysta zaczyna świadczyć usługi seksualne. Sława kochanka do wynajęcia sprawia, że biznes zaczyna przynosić spore pieniądze. Pewnego dnia wszystko jesię jednak zmienia. Murray Poznaje Fioravante z Avigal (Vanessa Paradis). Pozornie nic nieznaczące spotkanie zmienia życie obojga... Film obecnie obejrzeć można między innymi za pośrednictwem serwisów Amazon Prime Video, Ipla, Chili, Rakuten czy VOD.pl.


Zwiastun


Obsada filmu

John Turturro - Fioravante
Woody Allen - Murray
Sharon Stone - Dr Parker
Vanessa Paradis - Avigal
Liev Schreiber - Dovi
Sofía Vergara - Selima
M'Barka Ben Taleb - Mimou
Tonya Pinkins - Othella

Woody Allen to przede wszystkim genialny reżyser - wśród jego dzieł znajdziemy między innymi filmy Vicky Cristina Barcelona czy Co nas kręci, co nas podnieca.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO