Kontynuacja serii Karate Kid

Cobra Kai – starcie rywali sprzed lat

Serial „Cobra Kai” jest kontynuacją słynnej filmowej serii „Karate Kid” z lat 80. Po latach dochodzi do spotkania śmiertelnych rywali z czasów młodości – Daniela LaRusso i Johnny’ego Lawrence’a. Chociaż już dawno weszli w dorosłe życie, wciąż nie mogą zapomnieć o dawnych konfliktach. Kością niezgody stanie się zwłaszcza przywrócenie do życia Cobry Kai, słynącej z wyjątkowej bezwzględności i okrucieństwa. W role głównych bohaterów wcielili się ponownie Ralph Macchio i William Zabka.

Tytuł oryginalny: Cobra Kai
Gatunek: Akcja
Liczba sezonów: 3
Rok premiery: 2018
Kraj: USA
Platforma: Netflix

Cobra Kai / Materiały promocyjne

Opis serialu

Akcja serialu rozgrywa się 34 lata po wydarzeniach z filmu „Karate Kid”. Daniel LaRusso, dawny mistrz karate, z powodzeniem rozkręcił własny biznes i prowadzi salon samochodowy. Jest jednym z najlepszych dilerów samochodów w całym All Valley i wiedzie szczęśliwe życie u boku swojej pięknej żony oraz dwójki dzieci. Jednak zupełnie inaczej ułożyło się życie jego rywala sprzed lat, Johnny’ego Lawrence’a. Zmagający się z uzależnieniem od alkoholu mężczyzna rozwiódł się z żoną, jego relacje z synem z każdą chwilą się pogarszają, a także traci pracę. Gdy nad jego głową zaczyna wisieć widmo eksmisji, w jego życiu zjawia się pewien młody chłopak, który przypomina mu o dawnych czasach chwały. Johnny postanawia otworzyć własną szkołę karate i przywrócić okrytą złą sławą Cobrę Kai. Ten pomysł wzbudzi jednak pewne poważne obawy w LaRusso, który niegdyś przekonał się na własnej skórze, na co stać adeptów tego dojo.

Wielbicielom filmów o sztukach walki polecamy również takie produkcje jak „Pijany mistrz” i „Wściekłe pięści”. Warto też zobaczyć film „Godziny szczytu” z Jackie Chanem.


Zwiastun

Obsada

William Zabka – Johnny Lawrence
Ralph Macchio – Daniel LaRusso
Xolo Mariduena – Miguel Diaz
Tanner Buchanan – Robby Lawrence
Mary Mouser – Samantha LaRusso
Courtney Henggeler – Amanda LaRusso
Jacob Bertrand – Eli
Gianni Decenzo – Dimitri
Bo Mitchell - Bruck

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO