Serialowy hit zza oceanu

CSI: Kryminalne Zagadki Miami - grupa śledczych na tropie przestępców

  • 19 grudnia 2020

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„CSI: Kryminalne Zagadki Miami” to kryminalny serial telewizyjny produkcji amerykańskiej, którego twórcami są Anthony E. Zuiker, Carol Mendelsohn oraz Ann Donahue. Tytuł ujrzał światło dzienne 23 września 2002 roku, a jego emisja trwała do 8 kwietnia 2012 roku. Serial ten był pierwszym z serii spin-offów związanych z serialem „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Pilot wersji osadzonej w Miami został wyemitowany jako 22. odcinek drugiego sezonu zagadek Las Vegas. Drugim spin-offem z tej franczyzy był serial „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, którego pilot został wyprowadzone w jednym z odcinków drugiego sezonu zagadek Miami. Głównym bohaterem serialu jest Horatio Caine, który dowodzi grupą śledczych z Miami, zajmujących się chwytaniem zbrodniarzy za pomocą najbardziej nowoczesnych metod. Dzieło otrzymało 2 dwie nagrody Emmy, w kategoriach najlepszy występ kaskaderski oraz najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu jednej kamery. Udało mu się również uzyskać Kryształową Statuetkę dla ulubionego nowego serialu dramatycznego w roku 2003. Studia odpowiedzialne za produkcję serialu toAlliance Atlantis Communications, American Travelers, The, CBS Paramount Network Television, CBS Productions, CBS Television Studios, Jerry Bruckheimer Television, Touchstone Television.

Tytuł oryginalny: CSI: Miami
Gatunek: Kryminał
Rok premiery: 2002
Kraj: USA

CSI: Kryminalne zagadki Miami – opis fabuły

Głównym bohaterem serialu „CSI: Kryminalne Zagadki Miami” jest Horatio Cane - były detektyw, który obecnie jest liderem grupy techników kryminalistycznych. W jej skład wchodzą charakterystyczne postacie, które specjalizują się w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych kryminalnych zagadek. Serial opowiada o analizowaniu i zbieraniu dowodów, które mają ekipie pomóc w rozwikłaniu nawet najbardziej zawiłych spraw. Jest to jedna z odsłon tego popularnego serialu kryminalnego, który zdobył popularność niemal na całym świecie. Produkcji nie znajdziemy obecnie w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. 

 


CSI: Kryminalne zagadki Miami – zwiastun

CSI: Kryminalne zagadki Miami – obsada

David Caruso jako porucznik Horatio Caine
Emily Procter jako Calleigh Duquesne
Adam Rodriguez jako Eriz Delko
Rex Linn jako detektyw Frank Tripp
Jonathan Togo jako Ryan Wolfe
Eva LaRue jako Natalia Boa Vista
Khandi Alexander jako koroner dr Alexx Woods
Sofia Milos jako detektyw Yelina Salas
Rory Cochrane jako Timothy ‘Tim’ ‘Speed’ Speedle
Alana De la Garza jako Marisol Delko

To nie jedyna produkcja tego rodzaju - zainteresowanych odsyłamy do seriali CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO