W sam raz dla fanów mocnego kina

Czarny pies – wygrać wyścig z czasem

"Czarny pies"/Materiały promocyjne

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Czarny pies” to trzymający w napięciu thriller z Patrickiem Swayze w roli głównej. Film jest świetną propozycją dla wielbicieli mocnego kina, w którym nie brakuje mrocznych intryg, groźnych przestępców oraz szaleńczych pościgów. Kierowca ciężarówki wiozącej tajemniczy ładunek będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze strachem o własne życie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Żeby spełnić oczekiwania szantażujących go przestępców, będzie musiał wygrać prawdziwy wyścig z czasem.

Tytuł oryginalny: Black Dog
Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 1998
Premiera: 1 maja 1998
Reżyseria: Kevin Hooks
Scenariusz: William Mickelberry/Dan Vining

Opis fabuły

Bohaterem filmu jest zawodowy kierowca Jack Crews, który pewnego dnia powoduje tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Mężczyzna zostaje skazany na karę pozbawienia wolności i trafia do więzienia. To wszystko sprawia, że jego żona Melanie i córka Tracy zaczynają znajdować się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Gdy Jack wychodzi na wolność, zaczyna mu grozić utrata domu, na który pracował przez całe życie. Żeby uratować swój majątek, postanawia przyjąć posadę o niejakiego Cutlera, który zajmuje się prowadzeniem podejrzanych interesów. Wkrótce nowy szef zleca mu pilotowanie kolumny dużych samochodów ciężarowych, które mają przetransportować z Georgii do New Jersey tajemniczy ładunek. Szybko się jednak okazuje, że wspólnik Cutlera, Red, chce przechwycić przewożony towar. Jack z przerażeniem odkrywa wówczas, że w swojej ciężarówce wiezie cały arsenał broni. Kierowca chce zrezygnować z dalszej wyprawy, ale pod groźbą porwania żony i córki postanawia dojechać do celu na czas. Jego tropem podążają ludzie Reda, a także FBI i policja.


Zwiastun

Obsada

Patrick Swayze – Jack Crews
Randy Travis – Earl
Gabriel Casseus – Sonny
Charles S. Dutton – agent Allen Ford
Meat Loaf – Red
Graham Beckel – Cutler
Brenda Strong – Melanie Crews
Brian Vincent – Wes

Jeśli podobał wam się „Czarny pies”, z pewnością spodoba wam się również thriller „Podwójny kochanek”. Gorąco zachęcamy także do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Pitbull. Ostatni pies” oraz „Dziewczyna z szafy”.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO