Finał serialu

Dark (sezon 3) – kto doprowadził do rozszczepienia świata?

"Dark"/Materiały prasowe

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Dark” to niemiecki serial fantastycznonaukowy, który został stworzony przez Barana bo Odara i Jantje Friese. Serial jest pierwszą niemieckojęzyczną produkcją, która została wyprodukowana na potrzeby platformy Netflix. Opowiada on o sprawie tajemniczego zaginięcia dzieci, która łączy się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat. Jej badanie doprowadza do odkrywania kolejnych sekretów skrywanych przez członków czterech rodzin. W serialu występują między innymi Louis Hoffman, Maja Schöne i Oliver Masucci. Premiera trzeciego sezonu odbyła się na Netflixie 27 czerwca 2020 roku.

Rok produkcji: 2020
Oryginalny tytuł serialu: Dark
Gatunek: Sci-fi i fantasy
Produkcja: Niemcy
Data premiery: 27 czerwca 2020
Liczba odcinków: 8
Twórcy: Baran bo Odar / Jantje Friese
Platforma: Netflix

Opis sezonu

Akcja trzeciego sezonu „Dark” rozpoczyna się niedługo po tym, jak Adam zabił Marthę, a jej druga wersja po chwili powróciła z innego wymiaru czasowego. Jonas i przybyła z innego świata Martha wyruszą, żeby odnaleźć źródło, z którego narodziły się ich rzeczywistości. Ich celem będzie przerwanie cyklu, niedopuszczenie do Apokalipsy oraz pokonanie bezwzględnego Adama. Ich plany pokrzyżuje jednak nowa postać – że świata Marthy przybędzie pewna kobieta, która będzie miała zupełnie inne plany względem bohaterów. Wyjaśni się również, kto manipulował czasem i doprowadził do rozszczepienia świata - tą osobą okaże się postać dotknięta osobistą tragedią. Wiele zmian zajdzie w świecie Evy. Ulrich zostawi rodzinę dla ciężarnej Hannah, a Mikkel zniknie w lesie. Bohaterowie przekonają się, które światy tak naprawdę powinny istnieć i który z nich jest tym właściwym.

To już niestety jest koniec serialu. Warto teraz nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć „Efekt motyla” z Ashtonem Kutcherem w roli głównej. Zachęcamy też do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Deja Vu” oraz „Raport mniejszości”.


Zwiastun

Obsada

Oliver Masucci – Ulrich Nielsen
Karoline Eichhorn – Charlotte Doppler
Jördis Triebel – Katharina Nielsen
Louis Hoffmann – Jonas Kahnwald
Maja Schöne – Hannah Kahnwald
Stephan Kampwirth – Peter Doppler
Daan Lennard Lieberenz – Mikkel Nielsen
Andreas Pietschman – nieznajomy
Deborah Kaufmann – Regina Tiedemann
Lisa Vicari – Martha Nielsen
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO