Polski film dokumentalny

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham – film jak terapia

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Filmy dziś mogą pełnić nie tylko rolę rozrywkową. Wiele produkcji próbuje z różnym skutkiem spełnić jakąś misję lub przekazać coś widzom. Niektórym produkcjom udaje się to wręcz świetnie – tego rodzaju perełki znajdziemy także w polskiej kinematografii. Należy do nich z pewnością dokumentalna produkcja pod tytułem „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”.

Tytuł oryginalny: Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham
Gatunek: Dokumentalny 
Reżyseria: Paweł Łoziński
Scenariusz: Paweł Łoziński
Rok produkcji: 2016
Kraj: Polska

Opis filmu

Głównymi bohaterkami filmu „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” są Hania i Ewa, matka i córka. Obie kobiety łączy zawiła relacja, w której jednak nie brakuje miłości i ciepłych uczuć. Odbywają one szereg spotkać z profesorem Bogdanem de Barbaro. Spotkania mają formę terapii, która pozwala lepiej się zrozumieć i odnowić więzi. Kluczem do sukcesu okazują się słowa, dzięki którym wyrazić można emocje, żal czy miłość. Film pokazuje skorupę uczuć, które narastają pomiędzy bliskimi sobie ludźmi przez lata. Czasem łatwiej jest żyć osobno w swoim własnym towarzystwie. Dzięki tego rodzaju produkcjom sami mamy okazję przejścia przez pewnego rodzaju terapię, która może nam uświadomić prawdziwą wartość naszego życia i relacji. Z filmem można zapoznać się za pośrednictwem TVP VOD i Vod.pl. Poniżej natomiast zapoznać możecie się ze zwiastunem produkcji i jej obsadą.


Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - zwiastun

Obsada

Ewa Szymczyk
Hanna Maciąg
Bogdan de Barbaro

Sprawdź również nieco inne produkcję. Na wieczorny seans polecamy filmy Looper - Pętla czasu, Resident Evil: ostatni rozdział i World War Z.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO