Zawody diagnostyczne czas zacząć

Dr House (sezon 4) – kto wygra konkurs na asystenta?

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Dr House to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada on o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne oraz budzące kontrowersje metody. Premiera czwartego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 25 września 2007 roku. Czwarty sezon przyniesie wiele dramatycznych wydarzeń – do szpitala trafi kobieta cudem wydobyta spod gruzów budynku. Z kolei House rozpocznie wielki i morderczy konkurs na stanowisko swojego asystenta.

Rok produkcji: 2007
Oryginalny tytuł: House M. D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 16
Produkcja: USA
Data premiery: 25 września 2007
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

Opis sezonu

Czwarty sezon serialu „Dr House” rozpoczyna się w momencie, gdy do szpitala zostaje przywieziona młoda kobieta, którą wydobyto spod gruzów zawalonego budynku. Chociaż kobieta doznała wiele typowych urazów, wykazuje objawy, które zdają się być niezwiązane z samym wypadkiem. House postanowi podjąć wyzwanie i założyć się z Cuddy, że do końca dnia uda mu się samodzielnie postawić właściwą diagnozę. Jego zwierzchniczka będzie naciskać, żeby zatrudnił nowych asystentów, jednak uparty lekarz postanowi za wszelką cenę dopiąć swego. Wkrótce jednak House zrozumie, że obecność asystentów jest niezbędna i postanowi rozpocząć konkurs. Wyłoni kandydatów na swoich asystentów, którym urządzi zawody diagnostyczne. Jednym z faworytów będzie Foreman, który postanowi naśladować metody dawnego szefa. Szybko się okaże, czy komukolwiek uda się spełnić wysokie oczekiwania House’a.

Jeśli zdążyliście już obejrzeć czwarty sezon serialu „Dr House”, koniecznie zobaczcie teraz film „Skóra, w której żyję” z Antonio Banderasem w roli głównej. Gorąco polecamy również takie produkcje jak „Przebudzenia” z Robinem Williamsem czy „Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie”.


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Olivia Wilde – Dr Remy Hadley
Peter Jacobson – Dr Chris Taub
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO