Jej odejście zmieni wszystko

Dr House (sezon 7) – Trzynastka opuszcza zespół House’a

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Dr House” to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada on o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne oraz budzące kontrowersje metody. Premiera siódmego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 20 września 2010 roku. W siódmym sezonie House zajmie się głównie swoją relacją z Cuddy. Przeoczy przez to między innymi fakt, że Trzynastka zamierza odejść z pracy.

Rok produkcji: 2010
Oryginalny tytuł: House M.D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 23
Produkcja: USA
Data premiery: 20 września 2010
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

Opis sezonu

W siódmym sezonie serialu House skupi się nie tylko na pacjentach, ale również na swoich sprawach sercowych. Po spędzeniu wspólnej nocy z Cuddy postanowi zrobić wszystko, żeby spędzić z nią cały dzień. Z tego powodu nakaże swoim asystentom znaleźć odpowiedniego neurochirurga, który zastąpi cierpiącego na ciężkie zatrucie pokarmowe Richardsona. Gdy House będzie zajęty ukochaną, jego koledzy odkryją, że dr Remy Hadley zamierza odejść z pracy i wyjechać do Rzymu. Wkrótce jednak zespół House’a będzie musiał zająć się innymi sprawami. Do szpitala zostanie przywieziona siostra ciężko chorego chłopca, która straciła przytomność podczas imprezy dobroczynnej. Podczas, gdy lekarze będą ustalać diagnozę, pacjentka i jej krewni będą musieli dokonać trudnego wyboru. Wszystko jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy House i Cuddy postanowią powiadomić kolegów z pracy o swoim związku.

Fanom serialu „Dr House” polecamy również inne produkcje z udziałem Hugh Lauriego. Warto obejrzeć seriale „Nocny recepcjonista” i „Avenue 5”. Do łez rozbawi was z kolei „Stuart malutki”, w którym aktor wystąpił wraz z Geeną Davis.


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Olivia Wilde – Dr Remy Hadley
Peter Jacobson – Dr Chris Taub
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO