Wielki finał serialu

Dr House (sezon 8) – w klinice zajdą poważne zmiany

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Dr House” to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne i dość kontrowersyjne metody. Premiera ósmego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 3 października 2011 roku. W finałowym już sezonie zobaczymy między innymi, jak House podczas odsiadywania wyroku w więzieniu postanowi podjąć próbę samodzielnego leczenia jednego ze skazańców.

Rok produkcji: 2011
Oryginalny tytuł: House M.D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 22
Produkcja: USA
Data premiery: 3 października 2011
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

Opis sezonu

Ósmy sezon serialu „Dr House” rozpoczyna się w momencie, gdy tytułowy bohater odsiaduje wyrok w więzieniu za wjechanie samochodem do jadalni Cuddy. Pomimo swojej trudnej sytuacji nie rezygnuje jednak z wykonywania swojego fachu – jego uwagę zwraca stan zdrowia jednego ze współwięźniów. Postanawia go leczyć korzystając z tego, co jest mu w stanie zapewnić więzienna izba chorych. House sądzi, że jeśli nie zostanie rozpoczęta odpowiednia terapia, skazaniec umrze. Miejscowa pielęgniarka początkowo nie będzie jednak ufała lekarzowi. Stanie przed poważnym dylematem, czy zaryzykować swoją karierę i oddać w ręce więźnia potrzebny sprzęt oraz lekarstwa. House’a będzie również czekać wiele wyzwań po warunkowym wyjściu z więzienia. Spotka go niemałe zaskoczenie, gdy zobaczy, jak wiele zmieniło się podczas jego nieobecności w klinice.

To już niestety koniec serialu „Dr House”. Jeśli obejrzeliście już finałowy ósmy sezon, koniecznie zobaczcie teraz kolejne produkcje z udziałem Hugh Lauriego. Polecamy filmy „101 dalmatyńczyków” oraz „Stuart malutki 2”. Warto też obejrzeć ekranizację powieści Jane Austen „Rozważna i romantyczna”.


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Olivia Wilde – Dr Remy Hadley
Peter Jacobson – Dr Chris Taub
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO