Historyczny dramat w gwiazdorskiej obsadzie

Dynastia Tudorów – dzieje króla Henryka VIII

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Seriale historyczne od lat cieszą się sporym zainteresowaniem i uznaniem fanów na całym świecie. Dzięki tego rodzaju produkcjom możemy zarówno poznać historyczne realia, jak i oderwać się od współczesnego świata. Jednym z popularniejszych serialowych dramatów historycznych jest serial „Dynastia Tudorów”, który zadebiutował w 2007 roku. 

Tytuł oryginalny: The Tudors
Gatunek: Dramat historyczny
Twórca: Michael Hirst
Rok produkcji: 2007-2010
Kraj: Irlandia / Kanada / USA / Wielka Brytania

Opis serialu

Jednym z głównych bohaterów serialu „Dynastia Tudorów” jest Henryk VIII, który przez wielu uważany jest za jednego z najważniejszych i najsłynniejszych władców w historii. Sezon pierwszy serialu skupia się właśnie na postaci tego pełnego namiętności, pasji i emocji króla. Serial jest szokującą i świetnie zagraną produkcją, która zarówno przybliża widzowi realia historyczne, jak i cechuje się wciągającą fabułą. „Dynastia Tudorów” to świetne studium rządów tyrana, który żył i rządził dokładnie w ten sam sposób – za pomocą namiętności, ambicji i uniesień. Serial obecnie obejrzeć można za pośrednictwem serwisu streamingowego Amazon Prime Video. Poniżej natomiast zapoznać się możecie z jego zwiastunem i obsadą. 


Dynastia Tudorów – zwiastun 

Obsada

Jonathan Rhys Meyers
Henry Cavill
Sarah Bolger
Max Brown
Joss Stone
David O'Hara
Lothaire Bluteau
Joely Richardson
Tamzin Merchant
Emma Hamilton
Selma Brook
Andrew McNair
Allen Leech
Natalie Dormer

Seriale historiczne są dziś bardzo popularne i znajdują oddane grono odbiorców. Warto sprawdzić chociażby tytuły Wielka, The Crown czy Ostatni carowie
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO