Kontynuacja serialowej fabuły

El Camino – film Breaking Bad

W ostatnich latach bardzo popularne stały się przede wszystkim serialowe hity, które obejrzeć możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych. Jedną z najchętniej oglądanych serii okazał się amerykański serial „Breaking Bad”, który doczekał się filmowej kontynuacji – ją także możemy obejrzeć w internecie. 

Tytuł oryginalny: El Camino: A Breaking Bad Movie
Gatunek: Dramat / Sensacyjny 
Reżyseria: Vince Gilligan
Scenariusz: Vince Gilligan
Rok produkcji: 2019
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Film pod tytułem „El Camino” zabiera nas do uniwersum świetnie znanego dla miłośników sensacyjnego serialu „Breaking Bad”. Jego bohaterem jest jedna z najważniejszych postaci całej serii - Jesse Pinkman, w którego rolę po raz kolejny wcielił się Aaron Paul. Mężczyźnie udaje się uciec i teraz musi zacząć nowe życie. Czy jest to jednak w ogóle możliwe? Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? Czy uda mu się pogodzić ze swoją niełatwą przeszłością? Przekonać się o tym mogą wszyscy użytkownicy Netfliksa i jest to pozycja, która może zainteresować nie tylko fanów wspomnianego wcześniej serialu. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun filmu i zapoznać się z jego obsadą. 


El Camino – zwiastun 

Obsada

Aaron Paul
Charles Baker
Matt Jones
Jonathan Banks
Larry Hankin
Jesse Plemons
Scott MacArthur
Scott Shepherd
Tom Bower
Robert Forster
Bryan Cranston
Krysten Ritter
Kevin Rankin
Tess Harper
Michael Bofshever
Marla Gibbs

Przed seansem warto przypomnieć sobie Breaking Bad. Polecamy również filmy akcji - Szybcy i wściekli 7 lub Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO