Ciekawa romantyczna komedia

27 sukienek – historia wielokrotnej druhny

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Komedie romantyczne pozwalają nam przeżywać miłosne uniesienia niemal równocześnie z bohaterami kinowych produkcji. Nic więc dziwnego, że jest to jeden z najchętniej wybieranych gatunków filmowej rozrywki. Nie inaczej jest w przypadku filmu pod tytułem „27 sukienek”, który zdobył uznanie widzów z niemal całego świata.

Tytuł oryginalny:  27 dresses
Gatunek: Komedia romantyczna
Rok produkcji: 2008
Reżyseria:  Anne Fletcher
Scenariusz: Aline Brosh McKenna
Kraj: USA

Opis filmu

Miłość przychodzi do nas w bardzo różnych porach. Czasem się jej zupełnie nie spodziewamy – innym razem czekamy na nią latami. Tak jest w przypadku Jane – głównej bohaterki filmu „27 sukienek”. Każda z kreacji to pamiątka ze ślubu, na którym kobieta była druhną. Nic więc dziwnego, że wzbudziła zainteresowanie Kevina – uszczypliwego dziennikarza, który zamierza stworzyć o kobiecie artykuł. Dodatkowo sprawa się komplikuje, gdy na horyzoncie pojawia się Tess (siostra Jane), która rozkochuje w sobie jej szefa. Tess prosi Jane o przygotowanie ślubu – właśnie wtedy w młodej kobiecie coś pęka. Okazuje się, że może ona zaskoczyć nie tylko swoich najbliższych. Być może w jej oczach zyska też wspomniany wcześniej Kevin – ciężko jednak znaleźć bardziej niecodzienną parę. Obecnie film nie znajduje się niestety w ofercie żadnego serwisu streamingowego. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę produkcji. 


27 sukienek – zwiastun

Obsada

Katherine Heigl - Jane
James Marsden - Kevin
Edward Burns - George
Malin Akerman - Tess
Judy Greer - Casey
Maulik Pancholy - Trent
Alexa Havins - Panna młoda na łodzi
Brian Kerwin - Hal
David Castro - Pedro
Bern Cohen - Rabbi Cohen
Melora Hardin - Maureen

Lubisz komedie romantyczne? Daj się zaskoczyć i sprawdź również filmy Pan Idealny, Szpieg, który mnie rzucił i Sekstaśma.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO