Kiedy premiera?

„Naprzód” - film z polskim dubbingiem pojawi się na VOD

Materiały promocyjne

Kinowa premiera filmu „Naprzód” odbyła się 6 marca. Z powodu wprowadzenia obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, większa część widzów nie zdążyła się jednak zapoznać z nową produkcją – zaledwie po kilku dniach od premiery zamknięto wszystko kina. Film cieszył się wielkim zainteresowaniem ze względu towarzyszące mu kontrowersje. Jest bowiem jedną z pierwszych animacji dla dzieci, w której pojawiła się postać o orientacji homoseksualnej – policjantka cyklopka, która mówi o tym, że ma problemy z córką swojej dziewczyny. Przyczyniło się to do ocenzurowania filmu i wycięcia z niego pewnych fragmentów w wielu krajach, w tym między innymi w Rosji, Katarze, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Omanie, a także Polsce. Wycięte sceny z filmu zostały zastąpione innymi.

Po zamknięciu kin Disney podjął decyzję o przyspieszeniu internetowej premiery filmu. 4 kwietnia pojawił się na platformie Disney+. Z kolei już niedługo film z polskim dubbingiem będzie można obejrzeć na platformie iTunes, na której jego premiera odbędzie się 26 kwietnia. Dostęp do filmu na platformie będzie kosztował 44,99 zł.

O czym jest?

Film „Naprzód” przedstawia historię dwóch nastoletnich braci elfów, Janko i Bogdana, którzy postanawiają sprawdzić, czy magia jeszcze istnieje. Gdy Janko kończy 16 lat, w prezencie otrzymuje zaklęcie, które pozwoli mu przywołać do życia zmarłego przed laty tatę. Niewprawnym w zaklęciach chłopcom uda się to jednak tylko w połowie. Jakby tego było mało, okazuje się, że mają tylko 24 godziny na to, żeby odnaleźć zaginioną drugą połowę ojca. Będą więc musieli wyruszyć na poszukiwania pewnej niezwykłej mapy, która pozwoli im osiągnąć ten trudny cel.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO