Gdzie można go obejrzeć?

„W labiryncie” - film jest już dostępny na VOD

Z powodu zamknięcia kin wielu producentów podjęło decyzję o przyspieszeniu internetowych premier swoich filmów. Postąpili w ten sposób już między innymi twórcy filmów „Trolle 2” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Podobny los spotkał najnowszy film w reżyserii Donato Carrisiego „W labiryncie”, który swoją kinową premierę miał w Polsce 28 lutego. Od 16 kwietnia film można obejrzeć na platformach streamingowych VOD.pl i Player. pl. Na tej pierwszej wypożyczenie filmu na 48 godzin kosztuje 15,90 zł, a na drugiej 15 zł.

youtube.pl

Donato Carrisi jest włoskim pisarzem, scenarzystą i dramaturgiem. Jego powieść „Zaklinacz” stała się światowym bestsellerem. Pisarz oraz twórca filmowy jest laureatem nagrody Bancarella i był nominowany do prestiżowej francuskiej nagrody Prix des Lecteurs.

O czym jest film?

Film „W labiryncie” przedstawia historię nastoletniej Samanthy, która zostaje porwana w drodze do szkoły. Jej poszukiwania nie przynoszą niestety żadnych rezultatów. Po piętnastu latach dorosła już kobieta odnajduje się w szpitalu – nie wie jednak ani kim jest, ani co się z nią działo przez cały ten czas. Zajmuje się nią doktor Green, który pomaga jej w odzyskaniu zatartych wspomnień. Wkrótce okazuje się, że kobieta była więziona w podziemnym tajemniczym labiryncie, w którym była zmuszana do rozwiązywania zagadek i w którym stosowano wobec niej przerażający system nagród i kar. Sprawą Samanthy zajmuje się również dociekliwy detektyw Bruno Genko, dla którego sprawa kobiety może być ostatnią w karierze.

W rolę doktora Greene’a wcielił się Dustin Hoffman. W roli detektywa Genko występuje Toni Servillo, a Samanthę zagrała Valentina Belle.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO