Gdzie będzie dostępny?

„Wierzę w ciebie” - film niedługo pojawi się na VOD

Z powodu pandemii koronawirusa pozamykano wszystkie kina, a co za tym idzie – przesunięto premiery wielu filmów. Niektóre z nich zobaczymy więc kilka miesięcy później, niż planowano. Tak się stało między innymi w przypadku długo wyczekiwanych produkcji „Nie czas umierać” czy „Top Gun: Maverick”. Twórcy innych filmów podjęli z kolei decyzję o tym, żeby zamiast przekładać ich premiery, po prostu przyspieszyć je w internecie. Taki los spotka między innymi film „Wierzę w ciebie”, którego premiera w polskich kinach miała się odbyć w maju. Okazuje się, że w związku z panującą na świecie sytuacją, jego premiera odbędzie się na VOD już 24 kwietnia 2020 roku.

Kadr z filmu "Wierzę w ciebie"

Film będzie dostępny na takich platformach streamingowych jak: Player.pl, Cineman.pl, Vectra i na Canal+.

Historia walki o życie

Film przedstawia historię Jeremy’ego Campa, który jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. O jego sukcesie najlepiej świadczą miliony sprzedanych płyt i tłumy na koncertach. Najwięcej szczęścia dają mu jednak nie sława i pieniądze, ale miłość do Mellisy. Dziewczyna odwzajemnia uczucie muzyka i wydaje się, że nic nie może popsuć ich idealnego życia. Wszystko zmienia się jednak, gdy okazuje się, że Melissa jest ciężko chora, a jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze wydają się bezsilni wobec strasznej choroby niszczącej jej młody organizm. Zakochani jednak nie zamierzają się poddać, a siłę do walki z przeciwnościami losu daje im wiara.

Za reżyserię odpowiadają Andrew i Jon Erwin. W rolach głównych wystąpili znany z „Riverdale” i „Był sobie pies” KJ Apa oraz Britt Robertson, która grała, między innymi w „Krainie jutra” i „Dniu matki”. W filmie pojawią się również: Gary Sinise, Shani Twain i Melissa Roxburgh.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO