Gdzie go obejrzymy?

„Zenek” - film o Zenku Martyniuku jest już dostępny na VOD

Od premiery filmu „Zenek”, która miała miejsce 14 lutego 2020 roku, minęły niecałe dwa miesiące.  Z powodu pandemii koronawirusa i zamknięcia kin producenci podjęli jednak decyzję o przyspieszeniu premiery filmu w internecie. Głośna produkcja poświęcona słynnemu wokaliście disco polo została więc w ostatnim czasie udostępniona na TVP VOD. Platforma zazwyczaj za darmo udostępnia oferowane przez siebie materiały osobom, które opłacają abonament telewizyjny. W przypadku „Zenka” sytuacja wygląda jednak inaczej i trzeba zapłacić za możliwość jego obejrzenia.

Plakat

Film „Zenek” można obejrzeć na TVP VOD za opłatą w wysokości 23 zł. Po wpłaceniu tej sumy film zostanie wypożyczony na 24 godziny. W przypadku zapłacenia SMS-em wypożyczenie filmu kosztuje 23,37 zł.

Historia sukcesu

Inspiracją do filmu była biografia jednego z bardziej popularnych wokalistów disco polo, Zenona Martyniuka. Większość fanów tego gatunku dobrze zna jego przeboje, takie jak np.”Przez twe oczy zielone”, które do dzisiaj dominują na polskich dyskotekach i weselach. Film pozwala poznać początki kariery chłopaka z podlaskiej wsi, który zawsze dążył do tego, żeby zarażać ludzi radością poprzez muzykę oraz śpiew. Dzięki ciężkiej pracy udało mu się odnieść wielki sukces i trwale zapisać się w historii polskiej muzyki tanecznej, co z czasem przyniosło mu nawet miano króla disco polo. Z pewnością produkcja będzie ciekawą propozycją dla każdego fana tego gatunku. Pozwoli również odbyć nieco sentymentalną podróż do czasów, które już bezpowrotnie minęły. Akcja filmu kończy się na wydarzeniach z 2004 roku.
Komentarze


  • 01 maja 2020
  • kamajusza

Muszę w kolejny wieczór obejrzeć sobie z chłopakiem ten film. Nie ukrywam, że oboje lubimy taką muzykę więc film z pewnoscią przypadnie nam do gustu.

Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO