Piękna historia o przyjaźni

Flicka – nastolatka i jej mustang

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Zwierzęta przez wielu uważane są za najlepszych przyjaciół człowieka. Nie ma w tym nic dziwnego – między ludźmi i ich pupilami często wywiązuje się specyficzna więź, której nie sposób porównać z żadną inną. Nic więc dziwnego, że dość często jest ona tematem filmów i seriali – jedną z takich produkcji jest film pod tytułem „Flicka”.

Tytuł oryginalny: Flicka
Gatunek: Dramat / Familijny
Reżyseria: Michael Mayer
Scenariusz: Lawrence Konner / Mark Rosenthal
Rok produkcji: 2006
Kraj: USA / Wielka Brytania

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Flicka” jest szesnastoletnia Katie. Dziewczyna właśnie ukończyła liceum i wraca do swojej niewielkiej rodzinnej miejscowości. Największym marzeniem dziewczyny jest praca z końmi – Katie kocha te zwierzęta i nie wyobraża sobie bez nich życia. Przeciwny takiemu pomysłowi jest ojciec dziewczyny, który naciska na wysłanie córki na studia. Nastolatka tymczasem znajduje dzikiego mustanga, którego zaczyna oswajać i ujeżdżać. Między dziewczyną i zwierzęciem szybko powstaje silna więź. Dziewczyna postanawia wystartować na grzbiecie swojego mustanga w niezwykle niebezpiecznym wyścigu. Ewentualne zwycięstwo ma jej dać niezależność i wolność podejmowania decyzji. Film jest jedną z kilku adaptacji powieści „My friend Flicka”. Film z 2006 roku obejrzeć można na platformach Chili i iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun produkcji i możecie zapoznać się z jej obsadą. 


Flicka – zwiastun

Obsada

Tim McGraw
Maria Bello
Armie Hammer
Alison Lohman
Ryan Kwanten
Danny Pino
Dallas Roberts
Kaylee DeFer

Szukasz innyc ciekawych dramatów wartych obejrzenia? Sprawdź koniecznie filmy Powstanie Warszawskie, Spadkobiercy i Pewnego razu w listopadzie.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO