Komedia z pazurem

Grzeczne dziewczyny tego nie robią – w poszukiwaniu samej siebie

Każdy z nas w pewnym momencie życia musi odnaleźć siebie – swoją własną życiową ścieżkę, po której będzie dążył do określonych przez siebie celów. Czasem jednak proces ten spada na nas nagle i jest niezwykle skomplikowany – zwłaszcza gdy chodzi o nasze życie intymne. Wkrótce ma się o tym przekonać bohaterka filmu „Grzeczne dziewczyny tego nie robią”.

Tytuł oryginalny: A Nice Girl Like You
Gatunek: Komedia / Romans
Reżyseria: Chris Riedell / Nick Riedell
Scenariusz: Andrea Marcellus
Rok premiery: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Grzeczne dziewczyny tego nie robią” jest Lucy Neal, która już niedługo ma zacząć na nowo odkrywać siebie. W proces ten pchną ją oskarżenia byłego chłopaka, który twierdzi, że dziewczyna zbytnio się hamuje. Teraz młoda kobieta postanawia udowodnić mu, że się mylił. Lucy zamierza stworzyć listę szalonych rzeczy i wyzwań, które zamierza sukcesywnie realizować. Nietypowe postanowienie popycha ją do zaskakującej podróży, która ma odmienić jej życie i pokazać rolę miłości czy przyjaźni w życiu każdego z nas. Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem internetu – znajdziemy go między innymi w bibliotece serwisu Player. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Grzeczne dziewczyny tego nie robią – zwiastun

Obsada

Lucy Hale
Leonidas Gulaptis
Mindy Cohn
Jackie Cruz
Adhir Kalyan
Stephen Friedrich
Deborah S. Craig
Leah McKendrick
Constantine Maroulis
Shiva Kalaiselvan
Angela Oh
Matt Crabtree
Tim Hayes
Nadia Quinn
Skye P. Marshall
Buzz Roddy

Sprawdź również inne komedie - polecamy filmy Mój przyjaciel szpieg. American Pie: Dziewczyny rządzą, Jackass: Bezwstydny dziadek.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO