Czasem warto nieco zwolnić

Hannah Montana. Film (2009) - w poszukiwaniu samej siebie

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Wielu z nas pragnie sławy - chcemy być podziwiani i oklaskiwani przez tłumy. Tylko nieliczni zdają sobie jednak sprawę, że popularność może mieć mrozne oblicze - czasem sława przytłacza i wpływa na prywatne życie. Boleśnie ma się o tym przekonać idolka nastolatek - Hannah Montana.

Tytuł oryginalny: Hannah Montana: The Movie
Gatunek: Młodzieżowy / Komedia
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: Dan Berendsen
Rok produkcji: 2009
Kraj: USA

Opis fabuły

Kiedy Miley Stweart (alias gwiazda pop - Hannah Montana) zbyt głęboko wpada w świat supergwiazdy i zostaje pochłonięta przez rozrywkowy styl życia, jej ojciec stwierdza, że nadszedł czas na totalną zmianę otoczenia. To jednak nie takie proste! Miley musi zamienić poklask i przepych Hollywood na parę starych, niebieskich jeansów, rodzinną farmę w Tennessee i rozstrzygnąć, czy jest w stanie żyć jako Miley Stewart i Hannah Montana jednocześnie. Czy z pomocą swoich przyjaciół - w asyście wspaniałe gwiazdy: Taylor Swift, Rascal Flatts i Vanessa Williams- uda jej się dokonać wyboru: Hannah czy Miley? Film obecnie dostępny jest na platformach Chili i iTunes. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę tej produkcji.


Zwiastun


Obsada filmu

Miley Cyrus
Billy Ray Cyrus
Emily Osment
Jason Earles
Taylor Swift
Lucas Till
Mitchel Musso
Moisés Arias
Vanessa Williams
Margo Martindale

Szukasz innych młodzieżowych produkcji? Polecamy filmy Camp Rock 2: Wielki finał i High School Musical 3: Ostatnia klasa.

 Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO