"Jess i chłopaki" online - opis fabuły | obsada | opinie

  • 02 września 2019

Jess i chłopaki plakat

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Jess i chłopaki - twórcy i premiera 

To amerykański serial telewizyjny o oryginalnym tytule „New Girl". Twórca serialu jest Elizabeth Meriwether. Emisja miała miejsce na łamach telewizji Fox od 20 września 2011 roku do 15 maja 2018 roku. W Polsce premierowe odcinki były emitowane przez stację Fox Polska od 13 sierpnia 2012 roku do 26 maja 2017 roku. Serial liczy sobie łącznie 146 odcinków, składających się na siedem sezonów. „Jess i chłopaki” opowiada historię Jess, która z pomocą przyjaciół poszukuje swojego miejsca na świcie i miłości. Serial został nagrodzony statuetką Teen Choice w kategorii telewizyjny przełomowy żeński występ aktorski dla Hannah Simone, która wciela się w postać przyjaciółki Jess, Cece.
Gdzie możemy obejrzeć „Jess i chłopaki” cały serial online? Tytuł znajdziesz w serwisach fili.cc oraz seriale.co. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Altered Carbon

Jess i chłopaki - opis fabuły 

Po rozstaniu ze swoim długoletnim chłopakiem Jessica "Jess" Day postanawia ułożyć sobie życie na nowo. Na portalu ogłoszeniowym znajduje ogłoszenie trzech chłopaków poszukujących współlokatora. W końcu przeprowadza się do Nicka, Schmidta oraz Coacha. Wkrótce ten ostatni się wyprowadza, a na jego miejsce przychodzi Winston, który już kiedyś dzielił mieszkanie z resztą chłopaków. Z pomocą paczki przyjaciół Jess szuka miłości i sensu życia. 

Przeczytaj również: Castle 


Jess i chłopaki - obsada 

Zooey Deschanel jako Jessica „Jess” Day
Jake Johnson jako Nick Miller
Max Greenfield jako Schmidt
Lamorne Morris jako Winston Bishop
Hannah Simone jako Cecilia „Cece” Parekh
Justin Long jako Paul Genzlinger
Lizzy Caplan jako Julia  
June Diane Raphael jako Sadie
Kali Hawk jako Shelby
Rachael Harris jako Tanya
Gillian Vigman jako Kim
Michaela Watkins jako GinaWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO