Tajemnicza i groźna

Jumanji (1995) – jak zakończy się niebezpieczna rozgrywka?

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Niektóre hity filmowe zapisują się na stałe w kulturze popularnej i nawet po latach chętnie wybierane są przez tysiące widzów na całym świecie. Jedną z takich produkcji jest z całą pewnością film pod tytułem „Jumanji”, który zadebiutował w roku 1995. Dziś film o nietypowej grze planszowej znaleźć można chociażby na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: Jumanji  
Gatunek: Fantasy / Przygodowy
Reżyseria: Joe Johnston
Rok produkcji: 1995
Kraj: USA

Opis filmu

Pewnego dnia Alan Parrish (Robin Williams) znajduje grę planszową – chłopiec nie wie jeszcze, że zmieni ona jego całe dotychczasowe życie. Do partii zasiada wraz z przyjaciółką – Sarą Whittle. Chłopiec niespodziewanie zostaje wciągnięty przez grę. Po 26 latach tę samą grę odnajduje rodzeństwo - Judy (Kirsten Dunst) i Peter (Bradley Pierce). Po rzuceniu kostką pojawia się dorosły Alan, który rzuca nieco światła na tajemniczą i niebezpieczną grę. Rozpoczyna się niebezpieczna rozgrywka pełna dzikich zwierząt, niespodziewanych zwrotów akcji i groźnych wyzwań. Czy w ogóle można tu wygrać? Przekonać się o tym mogą między innymi użytkownicy serwisów Netflix, Rakuten, Chili, iTunes czy Player, w których bibliotekach dostępny jest film. Poniżej natomiast obejrzeć możecie jego zwiastun i zapoznać się z obsadą „Jumanji”.


Jumanji – zwiastun 

Obsada

Robin Williams
Jonathan Hyde
Kirsten Dunst
Bradley Pierce
Bonnie Hunt
Bebe Neuwirth
David Alan Grier
Patricia Clarkson
Adam Hann-Byrd
Laura Bell Bundy
James Handy
Gillian Barber
Brandon Obray
Cyrus Thiedeke
Gary Joseph Thorup
Leonard Zola

Opowieść o niezwykłej grze planszowej doczekała się kolejnych części. Polecamy również filmy Jumanji: Następny poziom i Jumanji: Przygoda w dzungli.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO