Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - kokainowa gorączka - gdzie oglądać online?

Kochając Pabla Nienawidząc Escobara plakat

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji hiszpańsko-bułgarskiej. Jest to działo biograficzne dzieło dramatyczne z domieszką kryminału. Opowiada oczywiście o postaci znanego na całym świecie barona narkotykowego Pablo Escobara. Zarówno reżyserią jak i scenariuszem zajął się Fernando Léon de Arona. Tytuł ujrzał światło dzienne 6 września 2017 roku na ekranach światowych. W Polsce natomiast, mogliśmy zapoznać się z tytułem ze znacznym opóźnieniem, bo dopiero 15 czerwca 2018 roku. Film otrzymał 3 nominacje do nagród filmowych, z czego dwie do statuetki Goya w kategriach Najlepsza aktorka dla Penélopy Cruz oraz Najlepszy aktor dla Javiera Bardem.
Gdzie możemy obejrzeć Kochając Pabla, nienawidząc Escobara cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach ipla.tv oraz cda.pl.
Przeczytaj również: Chili.com

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara – opis fabuły

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Mimo tego wszystkiego, para pozostaje nierozłączna i kroczy wspólnie do przodu.

Przeczytaj również: Legend - podwója rola Toma Hardy'ego


Kochając Pabla, nienawidząc Escobara – obsada

Javier Bardem jako Pablo Escobar
Penélope Cruz jako Virginia Vallejo
Peter Sarsgaard jako Neymar
Julieth Restrepo jako Maria Victoria Henao
Óscar Jaenada jako Santoro
Fredy Yate jako Pelado
Ricardo Niño jako Careta
Pedro Calvo jako GatilleroWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO