Sacha Baron Cohen powraca

Kolejny film o Boracie – komedia z sympatycznym Kazachem

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Borat Sagdijew to postać stworzona i grana przez brytyjskiego komika Sachę Barona Cohena, która przez lata doczekała się kilku filmów i sporej ilości fanów. W 2020 roku zadebiutowała kolejna produkcja, której głównym bohaterem jest przezabawny Kazach. Mowa o komedii pod jakże znaczącym tytułem „Kolejny film o Boracie”. 

Tytuł oryginalny: Borat: Subsequent Moviefilm
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Jason Woliner
Scenariusz: Sacha Baron Cohen / Anthony Hines / Nina Pedrad / Dan Swimer
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Kolejny film o Boracie” jest oczywiście legendarny Borat Sagdijew, w którego rolę po raz kolejny wcielił się Sacha Baron Cohen. Główny bohater w wyniku niepowodzenia swojej ostatniej misji trafia do gułagu. Borat dostaje jednak szansę na zmazanie swojej porażki i odkupienie win – ma on przekazać amerykańskiemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi bezcenny dar. Jest nim kazachski minister kultury i gwiazda porno, szympans Johnny. Sprawy się jednak bardzo szybko komplikują i we wszystko wmieszana zostaje córka Borata, Tutar. Jak potoczą się losy nietypowego zadania? Przekonać się o tym mogą użytkownicy serwisu Amazon Prime Video. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę najnowszej komedii z Boratem. 


Kolejny film o Boracie - zwiastun

Obsada

Sacha Baron Cohen
Mike Pence
Rudolph Giuliani
Maria Bakalova
Judith Dim Evans

Sacha Baron Cohen jest dość kontrowersyjnym komikiem, którego oglądać możemy także między innymi w filmach Ali G i Dyktator.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO