TOP5 Komedii romantycznych, które nie zanudzą twojego faceta.

allbox.tv

Komedie romantyczne - ulubiony gatunek filmowy kobiet

Miłosne wzloty i upadki połączone z pewną dozą humoru, czynią komedie romantyczne najpopularniejszym gatunkiem filmowym wybieranym przez kobiecą widownię. Oczywiście siłą rzeczy zwiększa to też ilość mężczyzn oglądających takie filmy, nie zawsze z własnej woli. Prezentujemy 5 naszych propozycji komedii romantycznych, które spodobają się również facetom.

 

5. Czego pragną kobiety (2000r.)

Mel Gibson w roli typowego kobieciarza, zawodowego specjalisty od reklamy, który nienawidzi kobiet. Powodem jest przejęcie jego wymarzonego stanowiska przez niezdobytą Darcy (Helen Hunt). Rozgoryczony porażką, Nick Marshall ulega wypadkowi, wskutek którego pozyskuje moc słyszenia myśli kobiet. Czy okaże się to dla niego błogosławieństwem czy klątwą? 

4. Duchy moich byłych (2009r.)

Komediowo – romantyczna wersja Opowieści Wigilijnej z przystojnym Matthew McConaughey w roli głównej. Historia cieszącego się wolnością i sielskim życiem Connora, który zostaje zaproszony na wesele swojego brata. W trakcie uroczystości przeżywa istne Katharsis, kiedy nawiedza go Duch Byłych Narzeczonych. 

3. Ten niezręczny moment (2014r.)

Klasyczna historia 3 kumpli, którzy zawierają pakt o nie angażowaniu się w poważne relacje z kobietami. Każdy z nich ma dość miłosnych rozczarowań, a ich rozgoryczenie podpowiada im że bez miłości poczują się lepiej. Sielskie imprezowanie i podrywanie dziewczyn nie kończy się jednak tak jak przewidywali. W rolach głównych młodzi i przystojni - Zac Efron, Miles Teller i Michael B. Jordan

 


2. Kocha, lubi, szanuje (2011r.)

Można nie lubić romantycznych historyjek, ale kto nie lubi Steve’a Carella? Znany z m.in. The Office aktor, wciela się tutaj w rolę 40-letniego żonatego mężczyzny, z poukładanym życiem, które rozbija wiadomość o zdradzie jego małżonki. W odzyskaniu chęci do życia i zaufania do miłości pomaga mu młody Jacob (Ryan Gosling).

1. 500 dni miłości (2009r.)

Komedia o romantycznie brzmiącym tytule, nie jest jednak typowym romansidłem. Historia młodej pary – Toma (Joseph Gotdon-Levitt) i Summer (Zooey Deschanel), którzy mają zupełnie inne zdanie o miłości, mimo tego tworzą związek. Kiedy różnice stają się zbyt dotkliwe, podejmują decyzję o rozstaniu. Tom postanawia przeprowadzić retrospekcję z ich 500 szczęśliwych dni razem, by dowiedzieć się jak mógł tego uniknąć. Refleksyjna podróż do miłosnych czasów przeistacza chłopaka i pozwala mu spojrzeć na miłość na nowo.

 

A może spodobała Ci się muzyka w jednym z tych filmów? Przeczytaj o najlepszych kompozytorach muzyki filmowej.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO