Tytuł serialu się zmieni?

Koniec "Ojca Mateusza"? Zastąpi go nowy ksiądz! Nie uwierzycie kto go zagra...

„Ojciec Mateusz”, po 11 latach, kończy się w formacie, który dobrze znamy. Lubiany serial telewizyjnej Jedynki bardzo się teraz zmieni – wszystko za sprawą odejścia Żmijewskiego, który bardzo zmęczył się graniem duchownego z Sandomierza. Wielokrotnie udało się przekonać aktora do zostania na planie, głównie zwiększeniem jego zarobków. W końcu jednak Żmijewski postanowił odejść z serialu. Zaskakujące jest to, kto zajmie jego miejsce.

Materiały promocyjne serialu

Okazuje się, że TVP zamiast rezygnować z produkcji, woli zatrudnić kogoś nowego do popularnej roli. Księdza Mateusza zastąpi… ksiądz Walery Opłatek.

Roznerski zastąpi Żmijewskiego

„Świat seriali” podał, że ksiądz Żmigrodzki wyjedzie do Krakowa na rekolekcje, a jego miejsce zajmie inny proboszcz – Walery Opłatek, w którego wcieli się właśnie Roznerski. Niektórzy już nie mogą doczekać się nowego księdza na parafii w Sandomierzu.
Fanki szaleją pod zdjęciem Roznerskiego w sutannie, które dodał na swojego Instagrama.

Czy nazwa serialu zmieni się na „Ojciec Walery”? Tego dowiemy się już niebawem. Jedno jest pewne – ze względu na urodę Roznerskiego, wydaje się, że oglądalność znacznie wzrośnie. Przynajmniej na to wskazują wszystkie panie, które przeglądają media społecznościowe aktora.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#new #project 😜

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO