[WIDEO]

"Kosmiczny wykop" - serial animowany z Lewandowskim. Zobacz zwiastun!

Czy jest ktokolwiek, kto nie zna Roberta Lewandowskiego? Wydaje się, że nie ma takiej osoby – przynajmniej w Polsce. Nawet, jeśli ktoś nie jest fanem piłki nożnej – to to nazwisko jest mu znajome. „Lewy” pojawiał się już wszędzie – na boisku, na billboardach, w reklamach, okładkach magazynów, a niektóre z produktów, które reklamuje, nieustannie znikają z półek sklepowych. Teraz będzie można go spotkać w jeszcze jednym miejscu – w serialu, który pojawi się na antenie TVN. Będzie to połączenie science fiction i tematyki sportowej i serial będzie nosił nazwę „Kosmiczny wykop”.

Materiały promocyjne serialu

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Bartosz Kędzierski, który wraz z producentem Pawłem Pewnym stworzyli kiedyś „Włatców Much”. Autorem rysunków z kolei jest David Szatarski.

„Kosmiczny wykop”

Serial ten będzie miał warstwę merytoryczną i edukacyjną, ale sporo będzie tam typowych meczów – będzie Galaktyczna Liga, drużyna Spaceball, a na jej czele stanie kapitan Robert Lewandowski.
Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Premiera ma odbyć się jesienią 2020 roku i sezon będzie liczył około 26 odcinków.

Teraz pojawił się w Internecie pierwszy zwiastun serialu z Robertem Lewandowskim:

Będziecie oglądać?




Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO