Baśń dla dorosłych...

Kształt wody - miłość nie wybiera

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

"Kształt wody" to film nakręcony w 2017 roku, który wyreżyserowany został przez Guillermo del Toro. Produkcja jest swego rodzaju baśnią dla dorosłych, która opowiada o niezwykłym uczuciu pomiędzy kobietą i tajemniczą wodną bestią. 

Tytuł oryginalny: The Shape of Water
Gatunek: Fantasy
Reżyseria: Guillermo del Toro 
Scenariusz: Guillermo del Toro / Vanessa Taylor
Rok premiery: 2017
Kraj: USA

Opis fabuły

Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata. Film obecnie obejrzeć można za pośrednictwem internetu - znajdziemy go między innymi w serwisach Chili, Rakuten, iTunes i VOD.pl. Poniżej możecie natomiast zapoznać się z jego obsadą i obejrzeć zwiastun. 


Zwiastun


Obsada filmu

Sally Hawkins
Doug Jones
Michael Shannon
Richard Jenkins
Octavia Spencer
Michael Stuhlbarg
David Hewlett
Nick Searcy
Stewart Arnott
Nigel Bennett
Lauren Lee Smith

Szukasz innych produkcji sci-fi lub fantasy? Polecamy filmy Deadpool, Harry Potter i Czara Ognia czy Hobbit: Niezwykła Podróż.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO