Lipcowe premiery kinowe - co będzie grane w kinie w lipcu?

filmweb.pl; planetcinema.pl

Wakacje to czas na nadrobienie wielu zaległości m.in. kulturalnych. Ludzie chętnie korzystają z propozycji kin letnich, muzeów, a także festiwali muzycznych, których w lato jest całe zatrzęsienie. Również w kinach pojawia się coraz więcej premier. Przedstawiamy wam więc filmy, na które możecie wybrać się w lipcowe wieczory. Zarówno sami, jak i w towarzystwie rodziny lub znajomych. Nawet na romantyczną randkę coś znajdziemy! Sprawdź, co będziesz mógł zobaczyć w lipcu w kinie.

19 lipca w kinie

„Król Lew”

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu, na którym obecnie „zasiada” jego ojciec – Mufasa. Niestety, grozi mu spore niebezpieczeństwo, które objawia się pod postacią jego wuja Skazy. Doprowadza do tragedii, w konsekwencji której ginie król, a Simba zostaje wygoniony z królestwa. Wszyscy doskonale wiemy jak kończy się historia, ale mamy możliwość obejrzeć ją w zupełnie nowej odsłonie. Piękne animacje, nowa muzyka, ale historia pozostaje niezmieniona. Dalej będzie najpiękniejszą i wzruszającą.

„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”

Czyli druga część francuskiej komedii „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem pary planują uciec z Francji. Do czego zdolni są teściowie, aby zatrzymać ich w kraju? Claude i Marie są gotowi zrobić wszystko, żeby postawić na swoim. Znowu małe i duże grzeszki zostaną rozliczone na dużym ekranie. Lubicie francuskie komedie? To pozycja dla was!

„Diego”

To pozycja dla wszystkich mężczyzn. Wręcz obowiązkowa. Film o Diego Maradonie i jego drodze do sukcesu. W tle skandale, uwielbienie, a także mafijne porachunki. Niezwykły talent młodego człowieka w samym środku miasta, w którym piłka nożna jest drugim bogiem.

kadr z filmu "Diego"

„Fighter”

A dla fanów polskich filmów i przystojniaków „Fighter”. Tomasz „Drwal” Janicki ma wszystko, co może dawać szczęście – jest uwielbiany, ma piękną kobietę i pieniądze. Ma zawalczyć o mistrzowski pas, ale federacja zmienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego. Tomasz zaczyna podejmować złe decyzje, które kompletnie pogrzebią jego karierę. Opuszcza miasto, aby ułożyć sobie życie na nowo. Poznaje piękną panią doktor – Magdę, w której zakochuje się z wzajemnością. Ciągle nad jego głową kłębią się ciemne chmury. Musi wrócić i zawalczyć – w bezkompromisowym i brutalnym starciu, którego świadkiem będzie cała Polska.


26 lipca

„Truposze nie umierają”

W Centerville, sennym miasteczku, coś jest nie tak. Wszystko się zmienia i nie jest tak, jak dotychczas. Okaże się, że umarli wcale nie umarli. Ponadto właśnie wstają z grobów i zamierzają siać spustoszenie. Mieszkańcy miasteczka Centerville będą musieli walczyć o przetrwanie. Coś dla ludzi, którzy uwielbiają zombie i lekki dreszczyk strachu.

„W deszczowy dzień w Nowym Jorku”

Komedia „spod pióra” Woody’ego Allena. Młodzi ludzie przyjeżdżają do Nowego Jorku, gdzie wita ich paskudna pogoda i seria… Nieprzyjemnych zdarzeń i niepowodzeń. Ciekawa komedia, na którą naprawdę można wybrać się całą rodziną! Wszystko w stylu Allena!

kadr z filmu "W deszczowy dzień w Nowym Jorku"

„Pełzająca śmierć”

Gigantyczny huragan pustoszy Florydę. Haley ignoruje wszystkie wskazówki ewakuacyjne, aby odnaleźć swojego ojca z którym do tej pory nie miała kontaktu. Znajduje go rannego w ich rodzinnym domu. Oboje zostają uwięzieni w domu przez powódź, która zagościła wraz z huraganem. Ale okazuje się, że brak możliwości powrotu to nie będzie ich największy problem. Większe zło już się czai… Jeśli ktoś lubi takie klimaty grozy – film jak znalazł.

To co? Robicie sobie lipcowy rajd w kinie? Polecamy!Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO