Ich losy znowu się przeplatają

Listy do M. 3 – miłosna magia Bożego Narodzenia

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

"Listy do M. 3" to trzecia część serii Listów do M. Tym razem posadę reżysera objął Tomasz Konecki, a scenariusz stworzył Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Producentem i dystrybutorem jest TVN oraz Kino Świat. Ze wszystkich części to właśnie ta najnowsza jest najbardziej dochodowym i kosztownym przedsięwzięciem. Budżet filmu w wysokości 300 ml zł pozwolił na uzyskanie dwukrotnie większego dochodu ze sprzedaży. Premiera trzeciej części miała miejsce 10 listopada 2017 roku. 

Tytuł oryginalny: Listy do M. 3
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Tomasz Konecki
Scenariusz: Marcin Baczyński / Mariusz Kuczewski
Rok premiery: 2017
Kraj: Polska
Platforma: Player.pl

Listy do M. 3 – opis fabuły

To już kolejna część wielowątkowej historii o miłości, rodzinie i najważniejszych wartościach z Bożonarodzeniowym wątkiem w tle. Po raz kolejny jej bohaterowie przekonują się o potędze uczuć i wiary. W tej części przed wielkim zadaniem stanie Mel – ruszy w ślad syna, który udał się na poszukiwania swojego zaginionego dziadka. Pojawi się również nowa postać – Karolina, czyli prezenterka radiowa, która zwykła uwodzić innych mężczyzn, lecz w te święta zaskoczy ją miłosny obieg spraw. Tegoroczne święta to również ciężki czas dla Wojciecha i Tosi, którzy starają się ułożyć swoje życie po śmierci ukochanej żony i mamy – Małgorzaty. W tym roku magia świąt będzie miała wyjątkowo dużo dobrego do zrobienia! Film obecnie dostępny jest w streamingowych serwsiach Player.pl i VOD.pl.


Listy do M. 3 – zwiastun

Listy do M. 3 – obsada

Tomasz Karolak jako Melchior
Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka
Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki
Magdalena Różczka jako Karolina
Borys Szyc jako Policjant "Gibon"
Izabela Kuna jako Agata
Wojciech Malajkat jako Wojciech
Katarzyna Zawadzka jako Zuza

W filmie wystąpiła między innymi Magdalena Różczka, którą podziwiać możemy także w produkcjach Po prostu przyjaźń czy 1800 gramówWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO