Lucyfer. Już wiemy kiedy będzie 4 sezon!

zpopk.pl / tapeteos.pl

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Wielki powrót Lucyfera! Serial Lucyfer opowiada o przygodach Lucyfera Morningstara, który kompletnie znudzony swoim żywotem, porzuca funkcję Władcy Piekła i zstępuje na Ziemię, a dokładniej do Los Angeles (o ironio!), gdzie otwiera klub nocny. Kiedy dochodzi do zabójstwa popularnej gwiazdy pop, Lucyfer używa swoich nadprzyrodzonych zdolności, aby dorwać mordercę. Podczas swoich działań poznaje panią detektyw - Chloe Decker. Jest przy niej zupełnie inny, ponieważ dowiaduje się, że... Nie działają na nią żadne jego umiejętności. Postanawia więc zacząć pomagać policji, a przede wszystkim przepięknej pani detektyw. Poznajemy tam również Dr Lindę, która jest terapeutą Lucyfera, jego brata - Amenadiela. Przepiękną i niezwykle groźną towarzyszkę Lucyfera - Mazikeen "Maze" oraz męża pani detektyw - Dana Espinozę. Serial jest fantastyczną rozrywką dla każdego - mnóstwo tajemnic, zagadek, niewyjaśnionych historii, a także konkretna dawka humoru. Wszystkie postaci tworzą mieszankę totalnie wybuchową.

Mimo wszystko jakiś czas temu FOX zapowiedział, że 3 sezon będzie ostatnim odcinkiem serialu. Ale nie takie numery z widzami! Po wielkich trudach, jakie włożyli w to, aby dalej emitować serial, pieczę nad nim przejął... Netflix! Nic więc dziwnego, że hasłem przewodnim 4 sezonu jest "He is risen" czyli "On powstał". Brzmi to o tyle komiczne, że odnosi się to do władcy piekieł - Lucyfera, a jak wiemy jedynym zmartwychwstałym był Jezus. Ale silnie łączy się to z tym, jak wyglądał moment od 3 do 4 sezonu, kiedy o niego walczono. Netflix zrobił "outstanding move". Dzięki niemu już 8 maja będziemy się mogli cieszyć nowymi odcinkami na platformie. W KOŃCU!

A dodatkowo... Trailer, który znaleźć można w sieci, który zapowiada 4 sezon jest niezwykle gorący. Na pewno jest na co popatrzeć!

Obsada serialu:

  • Lucyfer Morningstar - Tom Ellis
  • Chloe Decker - Lauren German
  • Mazikeen - Lesley-Ann Brandt
  • Dan Espinoza - Kevin Alejandro
  • Linda Martin - Rachael Harris
  • Amenadiel - D.B. Woodside
  • Ella Lopez - Aimee Garcia
  • Charlotte - Tricia Helfer

zdj1

 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO