Trzymający w napięciu film przygodowy

Mumia powraca (2001) - walka o władzę z ożywionym potworem

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

"Mumia powraca" to film nakręcony w 2001 roku, który zabiera nas w niezwykłą przygodę. Mumia znowu ożywa i po raz kolejny chce stanąć do walki o władzę. Przeciwnikiem potwora będzie nieustraszona rodzina O'Connellów. 

Tytuł oryginalny: The Mummy Returns
Gatunek: Fantasy / Przygodowy
Reżyseria: Stephen Sommers
Scenariusz: Stephen Sommers
Rok produkcji: 2001
Kraj: USA 

 

Opis fabuły

Producenci Mumii przedstawiają jeden z największych przebojów kinowych wypełniony akcją i efektami specjalnymi. Kiedy w Muzeum Brytyjskim przypadkowo odkryta zostaje mumia Imhotepa (Vosloo), faraon zmartwychwstaje i raz jeszcze próbuje osiągnąć nieśmiertelność. Ale z otchłani ciemnośći uwolniona została także bardziej potężna i niszczycielska siła. Kiedy te dwie moce spotkają się, losy świata zależeć będą od małżeństwa O'Connell, które ma uratować ludzkość od zagłady. Film dostępny jest dzisiaj w bibliotekach wielu serwisów streamingowych. Znaleźć go możemy w ofercie między innymi Chili, Netflix, iTunes, Rakuten czy Amazon Prime Video. 


Zwiastun

Obsada filmu

Brendan Fraser
Rachel Weisz
John Hannah
Oded Fehr
Arnold Vosloo
Patricia Velásquez
Freddie Boath
Dwayne Johnson
Alun Armstrong

Dwayne Johnson to amerykański zapaśnik i aktor, który wystąpił także między innymi w filmach Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw czy Agent i pół.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO