Zobacz, co znalazło się w rankingu!

Najlepsze bajki animowane wszech czasów dla każdego dziecka

Materiały promocyjne filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych"

Lubicie bajki animowane? Czy wynika to z waszych osobistych preferencji, czy "musicie" je lubić, bo wasze dziecko nieustannie chce je oglądać? Nie ma to znaczenia! Kluczowe jest wybrać taką bajkę, aby dobrze się bawić. A często bajki są cudownie zrealizowane i mają wiele do przekazania - zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Postanowiliśmy wybrać nasze ulubione bajki, które uznajemy za najlepsze i najciekawsze. Pominęliśmy tak oczywiste wybory jak "Król Lew" czy "Gdzie jest Nemo?", ale skupiliśmy się na nieco innych produkcjach. I w ten sposób powstał właśnie ten ranking. Koniecznie zobaczcie jakie są nasze typy! 

"Dzwonnik z Notre Dame"

Przepiękna bajka z 1996 roku, która opowiada o dzwonniku, który zamieszkuje sobie katedrę Notre Dame. Lalkarz Clopin śpiewa piosenkę o losach Quasimodo, który jest dzwonnikiem na wieży. Jest on dzieckiem cyganki, która zginęła z ręki okrutnego sędziego, który upierał się, aby czyścić miasto z wyrzutków, do których ją zaliczał. Kaleka znalazł swoje miejsce właśnie w katederze, ale jego opiekun zakazał mu stamtąd wychodzić. W końcu jednak Quasimodo podejmuje odważną decyzję i dołącza do tańczącego tłumu, który zebrał się na dorocznym święcie błaznów. Właśnie tam poznaje piękną cygankę Esmeraldę... Bajka "Dzwonnik z Notre Dame" niesie za sobą bardzo ważne przesłanie, dlatego właśnie każde dziecko powinno obejrzeć tę produkcję. 

"Epoka lodowcowa"

Wydaje się, że tej bajki wcale nie trzeba przedstawiać. Obok "Shreka" jest to jedna z najzabawniejszych animacji ostatnich lat. "Epoka lodowcowa" to opowieść o wiekiej migracji zwierząt, podczas której dochodzi do wielu zabawnych zdarzeń. Leniwiec Sid został opuszczony przez rodzinę. Cóż, może nie stałoby się tak, gdyby nie to, że on zawsze się spóżnia... Mamut Manfred aka "Maniuś", jak później nazwie go Sid, postanawia z kolei sprzeciwić się tłumowi i nie zamierza migrować. Para zwierzaków poznaje się, kiedy ratują ludzkie dziecko. Nie pałają do siebie sympatią. Wkrótce przyłącza się do nich tygrys szablozębny zwany Diego. Zamierzają oddać ludzkiemu plemieniu dziecko, chociaż Diego ma nieco inne plany... Jak zakończy się historia tych trzech, całkowicie różnych od siebie, zwierząt z czasów epoki lodowcowej? "Epoka Lodowcowa" doczekała się wielu kontynuacji - każda jest absolutnie warta zobaczenia. 

"Dawno temu w trawie" 

Wydaje się, że to produkcja o której wiele osób zupełnie zapomniało. A jest przezabawna i naprawdę wspaniała! "Dawno temu w trawie" to opowieść o tych najmniejszych, których często nie widać gołym okiem. O czym jest dokładnie? O tym, jak mrówki ciężko pracują wiosną i latem, aby zebrać potrzebny im haracz, który idzie na koniki polne. Flik nie godzi się z tym, co obserwuje, więc postanawia wyruszyć w wielki świat, aby znaleźć owady, które mogą ochronić ich mrowisko. Czy mu sie to uda? Jedno jest pewne - przeżyje po drodze wiele niesamowitych i zabawnych przygód. Koniecznie obejrzyjcie kiedyś ten film, a przekonacie się, że jest naprawdę dobry! 


"Mulan" 

Domyślamy się, że od kiedy wyszedł film "Mulan" z 2020 roku, nie każdy będzie chciał sięgnąć po starą, animowaną bajkę z 1998 roku. Ale mamy nadzieję, że do niektórych jednak przemawia klasyka, a nie nowoczesne efekty. O czym jest więc "Mulan (1998)"? To adaptacja starej, chińskiej legendy, która opowiada o dzielnej dziewczynie, która postanawia iść za swojego starego i schorowanego ojca na wojnę. W tym celu przywdziewa męską zbroję i staje do walki w obronie cesarza. Z resztą nic jej nie pozostało, bo całkowicie zbłaźniła się u swatki i prędko nie znajdzie męża, nie zajmie się domem - chociaż tak chcieliby jej rodzice. W wyniku działań Mulan do życia budzi się mały smok Muszu i duchy przodków. Muszu chce z kolei udowodnić zmarłym, że doskonale nadaje się na strażnika rodu. Rusza więc za dziewczyną, mając za towarzysza świerszcza, który, jak sam twierdzi, przynosi szczęście. To film, który po prostu trzeba zobaczyć, bo oprócz wielu zwrotów akcji, dozy miłości, jest również sporo humoru. 

"Sekretne życie zwierzaków domowych" 

To najnowsza produkcja z naszych propozycji. Zastanawialiście się kiedyś co robią i jak zachowują się zwierzęta, kiedy zostawiamy je same w domu? Nie? To "Sekretne życie zwierzaków domowych" pokaże wam to aż nadto dokładnie. Poznajcie Maxa i całą jego świtę. Kiedy właściciele znikają za drzwiami, zaczyna się prawdziwa zabawa. Ale nie zawsze. Pewnego dnia Max poznaje swojego "brata" - Duke. Jego właścicielka chce, żeby się zaprzyjaźnili, ale im to nie w głowie. W końcu ich wzajemna niechęć do siebie prowadzi do ich zaginięcia, co jest dla nich bardzo niebezpieczne! W końcu zwierzęta żyjące na wolności potrafią być niezwykle groźne... Ale na ratunek już rusza im Gidget i jej pomocnicy! Koniecznie zobaczcie również "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO