Nasz ulubiony to nr 2!

Najlepsze filmy o superbohaterach. Koniecznie je zobacz!

Niektórzy uwielbiają oglądać filmy o superbohaterach. Są doskonale zrobione, mają świetne ujęcia, pełno efektów specjalnych i to interesujące kino akcji. Są jednak takie, które zrobione są kiepsko, a także takie, które naprawdę miło jest obejrzeć. Dlatego wybraliśmy pięć propozycji z tej drugiej, lepszej kategorii. Jeśli któregoś z tych filmów nie oglądaliście - wydaje nam się, że naprawdę warto to nadrobić. Może któryś z nich stanie się jednym z waszych ulubionych? 

Thor: Ragnarok 

Zaczniemy od filmu z 2017 roku. Ta część o Thorze jest uważana za jedną z najlepszych. I nie można tego odmówić - Taika Waititi naprawdę się postarał. W tej części obserwujemy Thora, który został uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Jest osłabiony i pozbawiono go młota. Thor chce zrobić wszystko, aby powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok. Przedtem musi jednak stanąć do wielkiej walki na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers - niesamowitym Hulkiem. Zanim zaczniecie oglądać tę część polecamy zobaczyć „Thor” oraz „Thor: Mroczny świat”. 

 

Materiały promocyjne filmu

Deadpool

Czyli trochę inny bohater. Były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niespodziewanie odkrywa swoje alter ego. Wade Wilson zostaje „Deadpoolem”. Wyposażony zostaje w zupełnie nowe umiejętności oraz wielką dawkę czarnego humoru rusza z misją. Chce wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który nieomal zniszczył mu życie. Jako superbohater - nie zostanie sam. Mnóstwo zwrotów akcji, pełno komediowych wątków i jeden nietypowy bohater. Koniecznie musicie to zobaczyć. Jeśli wam mało - zapraszamy do seansu na „Deadpool 2”.   

Mroczny rycerz

Czyli kultowy film z Batmanem w roli głównej. W tej części możecie oglądać najlepszego Jokera w historii Jokerów (w tej roli fantastyczny Heath Ledger). Film opowiada o tym, jak Batman chce zwalczyć przestępczość w Gotham City. Z pomocą przychodzi mu porucznik Jim Gordon, a także Hervey Dent - prokurator okręgowy. Ich współpraca przynosi efekty, ale ostatecznie padną ofiarą chaosu, za którym stoi genialny przestępca, którego mieszkańcy doskonale znają jako Jokera. Jeśli będzie wam mało seansu, możecie sięgnąć po film „Mroczny Rycerz powstaje”. 

 


Kick-Ass

Kolejny, przezabawny film o superbohaterach. Dave jest nastoletnim fanem komiksów, który zawsze marzył o tym, aby zostać prawdziwym superbohaterem. Przyjmuje pseudonim Kick-Ass, zakłada maskę i strój superbohatera, a potem wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden, mały problem - nie ma absolutnie żadnych supermocy. Decyzja jednak zapadła i od teraz Kick-Ass będzie starał się walczyć z wielkimi przestępcami. Wkrótce do chłopaka przyłączają się inni - perfekcyjnie wytrenowana w zabijaku jedenastolatka Hit Girl, a także szkolący ją w krwawym fachu ojciec - Big Daddy. Co z tego wyniknie? Koniecznie zobaczcie! Jeśli mało wam będzie po pierwszej części - jest jeszcze „Kick-Ass 2”, a jeśli i to za mało, to możecie zagrać w grę o tym samym tytule, czyli „Kick-Ass”. 

Iron Man

Film ten to historia miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka, szefa Stark Inddusties, głównego dostawcy broni dla rządu USA. Jego beztroski styl życia zmienia się na zawsze, kiedy po testach, które przeprowadzono z nową bronią jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Zostaje ranny - pocisk umiejscawia się w pobliżu jego serca. Zostaje zmuszony do skonstruowania potężnej broni dla Razy, tajemniczego przywódcy rebeliantów. Nie zważając jednak na żądania porywaczy, Tony wykorzystuje swój intelekt i geniusz, aby skonstruować zbroję, która utrzyma go przy życiu i pomoże mu w ucieczce. Po powrocie do USA Tony chce całkowicie zmienić kierunek, w którym szła by jego firma. Mimo oporu swojej prawej ręki i jednego z szefów firmy, zaczyna spędzać całe dnie i noce w warsztacie, gdzie tworzy konstrukcję zaawansowaną technologicznie. Mowa o zbroi, która ma mu zapewnić nadludzką siłę i która mogłaby ochronić go przed atakami. Mało wam Iron Mana? Sprawdźcie również „Iron Man 2” oraz „Iron Man 3”. 

A jeśli nadal mało wam historii o superbohaterach to sprawdźcie takie produkcje jak  „Spider-Man”, „Spider-Man 2” oraz „Spider-Man: Daleko od domu”. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO