Top 5 filmów

Najlepsze horrory 2019 roku. Najwspanialsze kino grozy

Lubicie się bać? Niektórzy uwielbiają filmy grozy. A w 2019 roku wyszło takowych produkcji całkiem sporo, więc jest z czego wybierać. Wiemy jednak, że horrory mają pewną tendencję do bycia maksymalnie słabymi. Dlatego chcemy polecić wam pięć najlepszych produkcji typu horror, które na pewno was nie zawiodą. Dzięki temu nie stracicie czasu i na pewno będziecie zadowoleni. To co? Zaczynamy? 

„Dziewczyna z trzeciego piętra” 

To horror, który opowiada… A jakże, o nawiedzonym domu. Don Koch kupuje dom - stary, z czasów wiktoriańskich. Są tu pękające rury, gnijące ściany i dużo dziwnego szlamu. Mężczyzna nie tego się spodziewał, ale obiecuje swojej żonie, że wszystkim zajmie się sam. Że ten dom wyremontuje i będą mogli tam zamieszkać. Pracuje pod presją czasu i w pewnym momencie zauważa, że ten dom ma swoją wielką, okrutną historię i łatwo nie podda się jego remontowi. W dodatku Don zaczyna być kuszony swoimi wewnętrznymi demonami… Jak rozwiąże się ta historia? Czym zaskoczy was ta historia? 

 

Materiały prasowe filmu

„The Lighthouse”

Horror w bardzo starej stylistyce, który na pewno spodoba się entuzjastom dobrego kina. „The Lighthouse” to opowieść o dwóch mężczyznach, którzy mają spędzić cztery tygodnie w starej latarni morskiej, która położona jest gdzieś na krańcu świata. Nie ma tutaj wokół nic - tylko kamienie i pustka. Mają jedynie wskazać światłem drogę tym, którzy jej poszukują na wzburzonych wodach. Oprócz tego mają jedynie siebie. Izolacja zaczyna doprowadzać ich do szaleństwa, w którym muszą stawić czoła swoim obawom i demonom. Świat wokół nich staje się surrealistyczny i przerażający. Jak sobie z tym poradzą? 
Film dostępny na platformie Player.pl 

„Zabawa w pochowanego” 

Wydaje się, że nie tego spodziewają się przyszłe panny młode. A tymczasem ona - świeżo poślubiona panna młoda wchodzi do bogatej i ekscentrycznej rodziny swojego męża. Mają swoje tradycje, których złamać nie można. Dlatego też kobieta zostaje zmuszona do udziału w zabawie, w której biorą udział od wielu lat. Zabawa zamienia się w grę, całkowicie zabójczą, w której każdy uczestnik musi walczyć o przetrwanie. Prawdziwy film grozy, który spodoba się fanom horrorów. 

 


„Midsommar. W biały dzień” 

Dani i Christian są młodymi Amerykanami, którzy zupełnie nie odnajdują się już w swoim związku. Nie układa im się i zastanawiają się nad tym, aby się rozejść. Niespodziewana rodzinna tragedia ich do siebie zbliża, a Dani zbliża się do Christiana i wraz z nim i jego przyjaciółmi wybiera się na północ Skandynawii. Tam, w wiosce która odcięta jest od świata, raz na 90 lat obchodzi się prastare święto, które związane jest z letnim przesileniem. To miała być beztroska wycieczka, a nagle zaczyna się robić przeraźliwie i coraz dziwniej. W sielskiej scenerii rozpoczyna się dziewięć dni festiwalu dziwnych obrzędów. Ich rezultat może zadecydować o życiu i śmierci osób, które biorą w nich udział. "Midsommar. W biały dzień" to powinien być obowiązkowy film dla każdego. Naprawdę doskonałe kino! 

„Parasite” 

Film ten, który jest zdobywcą 4 Oscarów, jest świetnym obrazem tego, jak niektórzy ludzie stają się zdolni do przekroczenia wszelkich granic w celu osiągnięcia dla siebie korzyści. Mamy tutaj kierowcę bez pracy, gospodynię bez domu, biednego studenta i dziewczynę bez perspektyw. Razem mają perfekcyjny plan, aby w krótkim czasie dostać się na sam szczyt i zostać bogaczami. W tym świecie będą musieli wiele poświęcić, wiele razy przechytrzyć system i zawalczyć o siebie. Będą przekraczać cienką linkę między tym, co dozwolone, a tym czego nie wolno. Tylko niektórzy gotowi są zrobić WSZYSTKO, by osiągnąć to, o czym marzą. 
Film „Parasite” można obejrzeć na platformie Player.pl Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO