Koniecznie je zobaczcie

Najlepsze horrory wszech czasów

Materiały promocyjne filmu "Autopsja Jane Doe"

Jeśli, tak jak my, lubicie się bać, a filmy grozy to wasz ulubiony gatunek - doskonale. Postanowiliśmy wybrać pięć naszych ulubionych horrorów, od których włos dosłownie staje dęba. W niektórych do strachu doprowadzą was istoty nadprzyrodzone, inne pełne będą niespodziewanych i przerażających ujęć, w innych prym będą miały zmarli, duchy albo mordercy. Jeśli jesteście ciekawi jakich pięć produkcji z gatunku horroru polecamy - koniecznie zobaczcie. 

Amityville

Zaczynamy 13 listopada 1974 roku. Jesteśmy w hrabstwie Suffolk, gdzie policja dostaje wezwanie - zawiadomienie o popełnieniu zbrodni. Kiedy docierają pod wskazany adres, 112 Ocean Avenue na Long Island, odkrywają przerażającą zbrodnię, która wkrótce wstrząsa całą Ameryką. Sześciu członków rodziny zostało brutalnie zamordowanych, a dokładnie zastrzelonych, w ich własnym domu. Dzień później do zabójstwa przyznaje się Ronald De Feo Jr., który zamordował swoich rodziców i czwórkę rodzeństwa. Podaje, że słyszał "głosy", które kazały mu to zrobić. Rok później do domu wprowadza się George i Kathy Lutzowie, wraz z dziećmi. Myślą, że znaleźli swoje miejsce na ziemi. Wkrótce okazuje się, że dom jest nawiedzony. Może do obejrzenia "Amityville" zachęci was fakt, że ta historia wydarzyła się naprawdę. 

Ciche miejsce 

Wstrząsający, przerażający i trzymający w napięciu horror, który będzie miał swoją kontynuację o tytule "Ciche miejsce 2". W tej części czteroosobowa rodzina Abbotów zmuszona jest do porozumiewania się ze sobą bez słów, w komoletnej ciszy. Głośniejszy dźwięk to dla nich wielkie niebezpieczeństwo. Muszą uważać, bo jeśli wydobędą z siebie nawet najdrobniejszy głos - zginą. Żyją więc w ciągłym stresie i napięciu, nauczyli się robić wszystko bez wydawania dźwięków i ciągle koncentrują się na tym, aby nic nie powiedzieć, nie poruszyć, nie generować żadnego dźwięku. Czyhają na nich potworne istoty, które reagują nawet na najmniejszy szept. Jeśli usłyszą cię - wytropią cię... "Ciche miejsce" dostępne jest na platformie Netflix. 

1408

Adaptacja opowiadania Stephena Kinga z 2007 roku. Pisarz Mike Enslin to autor dwóch książek o zjawiskach paranormalnych. Jest gotów zrobić wszystko, aby napisać nową książkę. Decyduje się więc na to, że odwiedzi pokój 1408, który cieszy się bardzo złą sławą. Ów pokój znajduje się w nowojorskim hotelu, a pisarz jest przekonany, że wszelkie opowieści o tym, co się tam dzieje, to jedynie mit. Dyrektor hotelu jest jednak pewien, że pisarz powinien tam uważać i ostrzega go przed mocą pokoju 1408. Wkróce Enslin trafia do środka z zamiarem udowodnienia, że wszystko co się tam dzieje, to jedynie zbieg okoliczności i bajki. Ale czy na pewno? Koniecznie zobaczcie to kino grozy, bo film "1408" to horror na wysokim poziomie. 


Autopsja Jane Doe 

Horror z 2016 roku i, w odróżnieniu od innych nowszych horrorów, jest naprawdę nieprzewidywalny i przerażający. Na odludziu odnaleziono ciało przepięknej dziewczyny, która zdecydowanie nie zmarła śmiercią naturalną, na co wskazują liczne rany na jej ciele. Dwaj patolodzy sądowi - ojciec i syn - w ciągu jednej nocy muszą ustalić jaka jest przyczyna zgonu kobiety. To prawdziwi specjaliści, którzy wierzą jedynie w rzeczy racjonalne. Wkrótce jednak coś, a raczej ktoś, zweryfikuje ich wszystkie przekonania. Kiedy zrozumieją, co się właśnie z nimi dzieje, czego doświadczają, będzie już stanowczo za późno... "Autopsja Jane Doe" dostępna jest na platformie Netflix. 

Diabeł: Inkarnacja 

Horror z 2018 roku, który jest mocno nieprzewidywalny i trzyma w napięciu od samego początku, aż do końca. Film opowiada o Megan Reed, której życie mocno skomplikowało się w wyniku wypadku, do jakiego doszło na służbie. Dziewczyna chce jednak wrócić do pracy, więc ostatecznie zatrudnia się w kostnicy, na nocnej zmianie. Zanim jednak przeniesiemy się do niej - widzimy jak egzorcyzmy prowadzone na młodej kobiecie wymykają się spod kontroli, co prowadzi do jej śmierci. Wkrótce Reed dostaje zniekształcone zwłoki młodej kobiety. Sama, zamknięta w kostnicy, doświadcza czegoś, czego nie spodziewała się w swwoich najgorszych koszmarach... Również i "Diabeł: Inkarnacja" obejrzeć można na Netflixie. 

Oglądaliście któryś z tych filmów? Jaki podobał się wam najbardziej? A może jakiś jeszcze polecilibyście innym użytkownikom portalu? Koniecznie pochwalcie się w komentarzach. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO