Koniecznie je zobacz!

Najlepsze seriale dla młodzieży, które obejrzysz na Netflixie

Materiały promocyjne serialu

Wiadomo, że każdy serial jest dla każdego, jednak są takie produkcje, które skierowane są typowo do nastolatków. Do młodzieży. Najczęściej opowiada on o grupie znajomych, którzy wspólnie muszą odnaleźć się w jakiejś rzeczywistości. Ale nie zawsze. Sprawdziliśmy jakie seriale są najbardziej popularne wśród młodzieży i postanowiliśmy je zawrzeć w jednym rankingu. Sprawdźcie, jakie seriale dla młodzieży, które dostępne są na Netflixie, poleca wam… młodzież! 

Riverdale 

Serial opowiada o grupie przyjaciół, którzy mieszkają w spokojnym, pięknym miasteczku Ruverdale. Pewnego dnia ginie tutaj nastolatek z wpływowej rodziny. Rzeczona grupa przyjaciół planuje rozwiązać zagadkę morderstwa. To rozpoczyna wszystkie inne wydarzenia, które mają miejsce w Riverdale, a sezonów serialu powstało już cztery. Zapowiedziano również produkcję 5 sezonu. Jeśli szukacie produkcji, która wywoła dreszcze na waszym ciele i z niecierpliwością będziecie czekać na kolejny odcinek - to jest właśnie ten serial. Koniecznie dodajcie go do swojej listy „do obejrzenia”. 

 

Stranger Things 

To chyba jeden z najpopularniejszych seriali dla młodzieży, który dostępny jest na Netflixie. Coraz więcej i więcej osób decyduje się na to, aby sięgnąć po tę produkcję. I nic dziwnego, bo to doskonała pozycja dla tych, którzy lubią dreszczyk strachu i fantastyczne stworzenia. W dodatku gra aktorska tutaj jest na naprawdę świetnym poziomie. Serial dzieje się w małym mieście - to właśnie tutaj ginie Will. Jego zaginięcie zapoczątkuje serię tajemniczych zdarzeń, które związane są z działaniem nadprzyrodzonych sił. W centrum jest dziewczynka - Eleven. Szybko zbliża się do przyjaciół Willa - Mike’a, Dustina i Lucasa. Wszyscy razem postarają się rozwikłać zagadkę jego zniknięcia. 

Sex Education 

Serial doczekał się już dwóch sezonów i jest naprawdę wielkim sukcesem. Opowiada o prawiczku Otisie, który mieszka z mamą, która z zawodu jest seksuologiem. Przez dziurę w podłodze swojego pokoju przysłuchuje się prowadzonym w gabinecie rozmowom. Nadmiar informacji o życiu erotycznym innych ludzi, a także wczesna trauma spowodowana odejściem ojca sprawiają, że Otis zmaga się z fobią, która dotyczy własnej seksualności. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Maeve, która całkowicie odmieni jego spojrzenie na seksualność i sam seks. Warto! 

 


Dom z papieru 

Coraz więcej osób decyduje się na obejrzenie tego serialu. Nic dziwnego, bo jego fenomen trwa w najlepsze. Obecnie doczekaliśmy się czterech sezonów, ale są powidoki na kolejne. Serial opowiada o grupie ośmiu przestępców, przebranych w czerwone kombinezony i ukrytych pod maskami Dalego. Wdzierają się oni do budynku hiszpańskiej mennicy narodowej, skąd zamierzają zrabować dwa i pół miliarda euro. Akcją z zewnątrz kieruje Profesor, który wcześniej przygotowywał swoich przestępców do napadu stulecia. Czy to się może udać? Koniecznie obejrzyjcie, jeśli do tej pory z jakiegoś powodu odkładaliście ten serial na później. 

Locke & Key 

Póki co dostępny jest jeden sezon serialu, ale wiadome jest, że powstanie drugi! To pewnie świetna wiadomość dla fanów serialu. Ci, którzy jeszcze go nie oglądali - muszą to nadrobić. Serial opowiada o trójce rodzeństwa, które wprowadza się wraz z matką do rodzinnego domu, Keyhouse. Dom ten wypełniony jest mnóstwem magicznych kluczy, które mogą być powiązane z morderstwem ojca. Kiedy rodzina odkrywa klucze i ich moc - budzi się tajemniczy demon, który będzie próbował ukraść klucze. To zdecydowanie pozycja dla tych, którzy lubią nieco upiorne i tajemnicze klimaty. 

Jeśli mało ci dobrych produkcji - sprawdź takie filmy jak "Gwiazd naszych wina", "Cudowny chłopak" oraz "Trzy kroki od siebie
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO