Przerażająco dobre

Najlepsze seriale o zombie - nie tylko na Netflixie

Materiały promocyjne serialu "Santa Clarita Diet"

Lubicie oglądać postapokaliptyczne produkcje? Są wciągające, prawda? A w tych czasach ponoć sięgamy po nie chętniej. Wybraliśmy więc kilka naszych ulubionych seriali o tematyce zombie. Są przerażające, doskonale zrobione, popularne i dostępne w Internecie od ręki. Sprawdźcie koniecznie jakie seriale o zombie polecamy. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. A może coś dodalibyście do listy? 

"The Walking Dead" 

Wydaje się, że już każdy chociaż raz słyszał o tym popularnym serialu o świecie, który opowiada o świecie, który został opanowany przez zombie. Serial oparto na komiksie Roberta Kirkmana. Serial jest opowieścią o świecie, który pędzi dalej po pandemicznej apokalipsie zombie. Szeryf Rick Grimes podróżuje wraz z rodziną i garstką tych, którzy ocaleli, poszukując bezpiecznego schronienia. Codziennie muszą mierzyć się jednak z zagrożeniem, śmiercią, okrucieństwem... Jak się okazuje, jest coś gorszego niż zombie. To strach i niepewność tych, którzy przeżyli. Czy ich największe bolączki i strachy nie wpłyną na to, kto przeżyje, a kto zginie? Serial "The Walking Dead" jest dostępny na platformie Netflix. 

"iZombie" 

Olivia Moore była kiedyś zdyscyplinowaną studentką medycyny, która odnosiła w tej dziedzinie całkiem spore sukcesy. Jednak w trakcie pewnej imprezy przemieniła się w zombie i zaczęła karmić się ludźmi. Chociaż jest martwa - zachowuje się jak żywy człowiek, chociaż i tak odróżniają ją niezwykle jasne, wręcz siwe, włosy i blada skóra. Przeobrażenie Liv jest prawdziwym kłopotem dla jej matki, chłopaka i najlepszych przyjaciół. A żeby nie zabijać niewinnych - dziewczyna zatrudnia się w biurze koronera, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Wkrótce jej szef przyłapuje ją na jedzeniu mózgów nieznanych ofiar. Okazuje się, że po zjedzeniu mózgu ofiary, dziewczyna widzi napastnika i scenę jej śmierci. Od tej chwili rozpoczyna się jej przygoda jako pomocnika policji w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych. Do tej pory powstało 5 sezonów serialu, a całość dostępna jest na platformie Netflix. Może skusicie się na trochę "iZombie"? 

"Z Nation" 

Na świecie panowała apokalipsa zombie. Tuż po jej zakończeniu grupa ludzi, którzy utrzymali się przy życiu, próbuje przetransportować z Nowego Jorku do specjalnego laboratorium w Kalifornii jedynego, który przeżył ugryzienie przez zombie. Ponieważ nie ma żadnej pewności, że są już bezpieczni - chcą stworzyć szczepionkę, która mogłaby w przyszłości chronić przed zombie. W tym celu właśnie muszą pobrać przeciwciała z krwi tego, który przeżył bliskie spotkanie z tymi potworami. Tylko ta szczepionka może uratować świat przed zagładą... Serial "Z Nation" trzyma w napięciu i jest dostępny na Netflixie. Fajnie, prawda? 


"Santa Clarita Diet" 

To akurat serial, który jest bardziej zabawny, niż typowo pandemiczny. I doskonale sprawdzi się jako pocieszenie w obecnej rzeczywistości. Serial doczekał się już trzech sezonów, dostępny jest na Netflixie i opowiada o... nietypowej rodzinie. Joel i Sheila to małżeństwo agentów nieruchomości, którzy mieszkają ze swoją córką Abby w Santa Clarita, na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Sheila okazuje się zostać... zombie. Wydaje się wam nieprawdopodobne i zabawne? Takie właśnie jest! Koniecznie zobaczcie "Santa Clarita Diet", a obiecujemy, że nie pożałujecie. 

"Fear The Walking Dead" 

A oto sześć sezonów historii, która osadzona jest w tych samych realiach co "The Walking Dead". Akcja dzieje się w Los Angeles, gdzie uciekają główni bohaterowie - amerykańska rodzina. Chcą się tam ukryć, pogrzebać przeszłość i po prostu żyć. Niespodziewanie jednak zostają wystawieni na próbę za próbą. Codzienne trudności w zbudowaniu więzi, a także próby wyprowadzenia na prostą dzieci, schodzą na drugi plan, kiedy okazuje się, że świat stoi na skraju i jest niedaleko do katastrofy. Główni bohaterowie będa musieli zrobić wszystko, aby walczyć sami ze sobą i swoimi demonami, aby przeżyć. Koniecznie zobaczcie serial "Fear The Walking Dead". 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO