Uwielbiamy ostatni serial!

Najlepsze seriale z HBO GO, które musisz zobaczyć

Materiały promocyjne serialu

Nie macie Netflixa, ale macie HBO GO? Świetnie się składa, bo wychodzimy wam właśnie naprzeciw. Chcecie obejrzeć dobry serial, który z całą pewnością będziecie mogli znaleźć na HBO? Nie ma problemu. Mamy swoje typy produkcji, których nie można nie obejrzeć. Nie można ich przegapić. Jeśli któregokolwiek z nich nie oglądaliście, to musicie to nadrobić. Zapraszamy na nasz ranking najlepszych seriali, które dostępne są na HBO GO. 

Gra o tron 

8 sezonów doskonałego widowiska (chociaż pewnie nie wszyscy się z tym zgodzą). Serial jest adaptacją sagi George’a R.R. Martina. Opowiada o królestwie Westeros, gdzie toczy się walka o władzę, gdzie roi się od spisków, a zbrodnie są na porządku dziennym. Co więcej można powiedzieć o serialu, aby zachęcić was do obejrzenia? Że jest świetnie zrealizowany i na pewno nie pożałujecie ani jednej minuty, którą poświęcicie tej produkcji. 
Serial opowiada o kilku rodzinach szlacheckich, które walczą o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Myślicie, że pełno tutaj jedynie intryg typowo politycznych? Oprócz tego będzie również mnóstwo zagrywek seksualnych, mnóstwo morderstw, spisków, chaosu i walk. Musicie to zobaczyć! 

 

Czarnobyl 

Serial krótki, który uznawany jest za numer 1 w HBO GO. Jest to dramat, który opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce od 26 kwietnia 1986 roku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu na Ukrainie. Na terenie ówczesnego ZSRR doszło do potężnej eksplozji, a uwolniona podczas wybuchu chmura radioaktywna spowodowała skażenie promieniotwórcze na terenie Białorusi, Rosji, Ukrainy i rozprzestrzeniła się po całej Europie. Jak do tego doszło? Jak wyglądał wtedy świat? Co zrobili ludzie? Ile osób zginęło? Serial jest doskonale zrealizowany, aktorzy są łudząco podobni do rzeczywistych postaci i uważamy, że każdy powinien zobaczyć to widowisko. Koniecznie! 

Rodzina Soprano 

To serial dość wiekowy, który kręcono w latach 1999-2007. Doczekał się on sześciu sezonów i wszystkie można oglądać na HBO GO. Jest uznawany za jeden z kilkunastu najlepszych seriali, a w klasyfikacji HBO znajduje się na dość wysokiej pozycji. Serial opowiada o Tonym Soprano, który jest mężem i ojcem dwójki dzieci. Jest jednak również bardzo ważnym członkiem mafii z New Jersey. Z jakiegoś powodu cierpi na tajemnicze ataki paniki, z czym wybiera się na terapię do psychiatry. I tam lepiej poznaje siebie, cały świat, a także swoją terapeutkę… Jak potoczy się ta historia? 

 


Detektyw 

Serial doczekał się trzech świetnych sezonów. Uznawany za jeden z trzech najlepszych seriali, które dostępne są na platformie Netflix. Opowiada o Marty’m Hart’cie oraz Rust’cie Cohle’u, którzy są detektywami, a także partnerami. Pracują dla Wydziału Śledczego w Luizjanie. Przypisani zostają do śledztwa, które dotyczy naprawdę makabrycznego morderstwa… Sprawa jest naprawdę poważna, wielowątkowa i dotyczy lokalnych polityków, kościołów, mocno wiążę się z innymi sprawami… Wszystko to zostaje jeszcze okraszone prywatnymi problemami mężczyzn. Czy uda im się znaleźć tego mordercę? W 2012 roku podobny przypadek doprowadza dwóch nowych detektywów do zabójstwa z 1995 roku. Naprawdę wspaniale zrealizowany serial! 

Wielkie Kłamstewka 

Jeden z lepiej ocenianych seriali na HBO GO. Gwiazdorska obsada i dwa wspaniałe sezony do obejrzenia. Serial opowiada historie różnych kobiet, które mieszkają w spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia. Za perfekcyjnym życiem tych kobiet stoją naprawdę mroczne sekrety i kłamstwa. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane i jej syn - Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline i Celeste biorą ją pod swoje skrzydła, co nie jest bez znaczenia dla relacji z Renatą. W pewnym momencie zdarza się w szkole przykry incydent, który znacznie zmienia zasady gry. Kiedy w miasteczku dochodzi do morderstwa, niektórzy podejrzewają, że wszystko to może mieć związek z napięciami, które pojawiły się między matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Jeśli mało wam produkcji, które możecie oglądać na HBO GO sprawdźcie „Green Book”, "Bumblebee" lub "Aquaman"
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO