Prawdziwe hity!

Najlepsze zagraniczne filmy 2019 roku

Powoli mija nam ten 2019 rok i wszystkie filmy, które miały nas już zachwycić – pojawiły się w kinie. Mieliśmy naprawdę z czego wybierać w tym roku, a wszyscy prześcigali się w fabułach, zdjęciach, kostiumach i obsadzie aktorskiej. Dzięki temu każdy fan kina mógł wybrać coś dla siebie. Przedstawiamy wam teraz listę filmów, które były w 2019 najgłośniejsze (chociaż nie koniecznie najlepsze). Może to skłoni was do zobaczenia tych filmów? 

Kadr z filmu "Pewnego razu w Hollywood"

Napiszcie, jeśli którykolwiek film dodaliście do swojej listy „do obejrzenia” dzięki temu, co znalazło się w naszym zestawieniu! 

1. Pewnego razu… w Hollywood

Wszyscy fani Tarantino mieli w tym roku wielkie święto – można było w końcu zobaczyć to cudo! Amerykański komediodramat nawiązywał do końca lat 60. XX wieku oraz morderstw, jakich dopuściła się grupa Charlesa Mansona. W głównych rolach iście gwiazdorska obsada – Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie i Al Pacino. Co najciekawsze – zagrał tutaj również Polak. Zawierucha wcielił się w postać Romana Polańskiego. Film zdecydowanie nie nada się dla osób, które nie przepadają za poprzednimi filmami Quentina Tarantino. 

2. Historia małżeńska

Film ten niedawno pojawił się na platformie Netflix i spokojnie można go tam obejrzeć. Jest również obecnie dostępny w kinach, więc jeśli ktoś woli zobaczyć go w ten sposób – z pewnością jeszcze trochę będzie tam wyświetlany. Niemalże każdy, kto zdecydował się oglądać ten film – jest zachwycony. Wszystko dzięki temu, że przepełniony jest prawdziwymi emocjami i uczuciami. Porusza dodatkowo temat, który jest powszechnie znany. Małżeństwo Nicole i Charliego, po dziesięciu latach, zaczyna się rozpadać – wszystko ze względu na to, że pojawiają się przed nimi nowe opcje kariery. Czy uda im się uratować to, co razem zbudowali? Z pewnością uronicie kilka łez! 

3. Joker

To mocny, amerykański dramat psychologiczny, który powstał na podstawie serii komiksów o postaci Jokera, które stworzyło wydawnictwo DC Comics. Przenieśmy się do roku 1981, kiedy to Arthur Fleck jest po prostu nieudolnym komikiem. Z czasem zaczyna siać spustoszenie, zbrodnię i chaos w Gotham City. Widać dokładnie jego przemianę w legendarnego, przerażającego Jokera. Na pewno będziecie mieli ciarki na plecach. 


4. Parasite

To południowokoreańska tragikomedia. Film pokazuje historię ubogiej rodziny, która mieszka w przyziemiu wielopiętrowego bloku. Propozycja dobrze płatnej pracy? Oni w to wchodzą, bez zawahania – nie trzeba ich namawiać. Biedacy zaczynają pracować u bogatych Parksów. Niestety, okazuje się, że dom bogaczy skrywa okropną, mrożącą krew w żyłach tajemnicę. Koniecznie trzeba zobaczyć ten film! Na pewno nikt nie pożałuje!

5. Irlandczyk

Film, który dostępny jest od niedawna – tak samo jak „Historia małżeńska”. Można zobaczyć go zarówno w kinie, jak i na Netflixie. Ale uwaga – film jest dość długi. Trwa ponad 3 godziny! Ten dramat kryminalny jest nakręcony na podstawie książki „Słyszałem, że malujesz domy...”. Oczywiście za reżyserię odpowiada genialny Martin Scorsese. W rolach głównych można zobaczyć Roberta De Niro, Ala Pacino i Joe’go Pesci. O co w filmie chodzi? O wspomnienia – mroczne, lepsze i gorsze. To trzeba zobaczyć!

6. Ślicznotki

A to głośny film, który powinien zobaczyć każdy, kto liczy na kompletny relaks. Film pokazuje dziewczyny, które pracują w najmodniejszym klubie go-go w Nowym Jorku. Przez krach finansowy w 2008 roku tracą wszystko, co miały. Dlatego postanawiają się zemścić na bankierach z Wall Street. Kogo zobaczymy? Jennifer Lopez, Cardi B, Lizzo oraz Lili Reinhart. O filmie mówili swego czasu wszyscy. Czy jest dobry? Ciężko powiedzieć jednoznacznie, bo każdemu podoba się coś innego. Ale zawsze możecie go sobie zobaczyć i wyrobić własne zdanie! Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO