Netflix – nowy standard platform streamingowych – okres testowy

Netflix

Oglądaj filmy i seriale online

Ostatnie 10 lat to okres bardzo intensywnego rozwoju internetu. Oczywiście, rewolucja z nim związana trwa już od dawna, lecz to mniej więcej w ciągu ostatniej dekady zaszły w nim największe zmiany. Kamieniem milowym stała się jego ogólnodostępność – dziś już pod każdą strzechą przepływają każdego dnia setki megabajtów danych. Z internetu intensywnie korzystamy również na smartfonach i innych urządzeniach telekomunikacyjnych, a nawet telewizorach. Cena połączenia oraz jego prędkość pozwalają dziś na płynne i łatwe korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zmiany nie ominęły również oglądania filmów online. W 2019r. Aby zobaczyć najnowszą kinową premierę, nie musimy wcale wychodzić z domu. Wystarczy nam urządzenie z dostępem do sieci. Mając powyższe, uruchamiamy jedną z platform streamingowych i wybieramy co dzisiaj oglądamy.

Oglądasz filmy online? Przeczytaj również o Zalukaj.tv

Netflix – nieograniczony dostęp do treści

Wśród serwisów oferujących strumieniową transmisję video, wyróżniamy w Polsce „trójkę gigantów” tj. Netflix, HBO GO i CDA.pl. Ten pierwszy jest dostępny w naszym kraju, w polskiej wersji językowej od 20 września 2016r. W swojej videotece posiada tysiące tytułów z najróżniejszych lat produkcji. Obejrzymy tu zarówno Odyseję Kosmiczną Kubricka z 1968r., jak i 3 sezon Stranger Things, wydany przed kilkoma dniami. Netflix to nie tylko filmy fabularne i seriale, to również olbrzymia baza filmów dokumentalnych i przyrodniczych. Historie wyjątkowych postaci i wydarzeń, przedstawione w przystępnej formie to znakomity sposób na łączenie przyjemnego z pożytecznym – nauki z rozrywką. Zbiór filmów przyrodniczych w najwyższej jakości z serii „Planeta ziemia” to też wspaniałe widowisko dla całej rodziny. Niemal każda pozycja dostępna na Netflixie może być odtwarzana z lektorem lub dubbingiem w kilku różnych językach lub napisami, a nawet audiodeskrypcja. Znosi to wszelkie ograniczenia jakie niegdyś tworzyła bariera językowa i konieczność dopasowywania odpowiedniej ścieżki dźwiękowej na własną rękę.

Przeczytaj również porównanie Netflix - HBO GO


Netflix – najlepsze filmy i seriale w darmowym okresie testowym

Aby skorzystać z pełni usług tej platformy należy dołączyć do grona jej subskrybentów tj. zarejestrować się i opłacić pewną sumę za abonament. Zważywszy na to, że za jedną opłatą korzystać z platformy może aż 5 użytkowników w tym samym czasie, suma ok 43 zł nie wydaje się być wygórowaną. Niezdecydowanym polecamy wypróbowanie darmowego okresu testowego. Przez 30 dni możemy korzystać z nieograniczonego dostępu do treści, by zadecydować, czy jest to warte inwestycji.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO