Informację przekazał jeden z aktorów

Nie będzie 2. sezonu "Mesjasza". Netflix nie będzie kontynował produkcji

Materiały promocyjne serialu

Za każdym razem kiedy fani dowiadują się o tym, że ich ulubiony serial zostaje wycofany i nie będzie kolejnego sezonu – czują bezsens. Tak było między innymi z fanami „Lucyfera”. Ich upór doprowadził do tego, że Netflix wykupił prawa do serialu i stworzył kolejny sezon, a według informacji – będzie również jeszcze jeden. Takiego szczęścia nie będą mieli fani serialu „Mesjasz”, który pojawił się w tym roku na platformie. Okazuje się, że Netflix zrezygnował z produkcji drugiego sezonu i to w kluczowym momencie…

Nie będzie 2. sezonu „Mesjasza”

Serial „Mesjasz” opowiada o agentce Evie Geller z CIA, która prowadzi śledztwo, które mogłoby pozwolić jej na ustalenie pochodzenia i zamiarów człowieka, który podaje się za Mesjasza. Wszyscy patrzą właśnie na niego i niektórzy zaczynają wierzyć, że faktycznie jest on tym, za kogo się podaje. Czy to oszust? Czy faktycznie jest tym, za kogo się podaje?
Serial był mocno komentowany i uznawany za „potencjalnie niebezpieczny” dla chrześcijan. Krytycy podchodzili do serialu z dużą rezerwą, ale widzowie byli w większości zachwyceni. Serial zakończył się po 10 odcinkach, a jego finał był otwarty na kontynuacje. Powiemy więcej – skończył się w istotnym punkcie. Ale nigdy już nie przyjdzie nam dowiedzieć się, czy Al-Masih jest prawdziwym mesjaszem.

O tym, że serię anulowano – poinformował Wil Traval za pośrednictwem swojego Instagrama:


Żałujecie?

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO