Zupełnie do siebie nie pasują

Niedobrani - czy uda mu się zdobyć jej miłość?

  • 16 grudnia 2020

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Niedobrani” to pełnometrażowy film komediowy produkcji amerykańskiej. Reżyserią zajął się Jonathan Levine, a opracowaniem scenariusza Dan Sterling oraz Liz Hannah. Tytuł ujrzał światło dzienne 3 maja 2019 roku, tydzień póżniej, 10 maja 2019 roku, trafił do polskich kin. Jest to historia pary, która na pierwszy rzut ona w ogóle do siebie nie pasuje. On jest zaniedbanym dziennikarzem politycznym, a ona piękną i utalentowaną Sekretarz Stanu. W rolach głównych występują: Seth Rogen i Charlize Theron. Film nakręcono w Montrealu w Kanadzie oraz w Kolumbii. 

Tytuł oryginalny: Long Shot
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Jonathan Levine
Scenariusz: Dan Sterling / Liz Hannah
Rok premiery: 2019
Kraj: USA

Niedobrani - opis fabuły 

Fred Flarsky jest dziennikarzem politycznym. Nie dba zbytnio o swój wygląd zewnętrzny, jest przed czterdziestką. Do tego jest fajtłapą. Jest bardzo poświęcony swojej dziennikarskiej pracy, dla ważnych tematów politycznych jest w stanie poświęcić swoje życie. Niestety nie uważa także na słowa, które wypowiada, co znacznie utrudnia mu zrobienie kariery. Charlotte Field jest Sekretarzem Stanu z wizją na objęcie posady pierwszej kobiety prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zatrudnia Freda jako autora jej przemówień. Jej doradcy od wizerunku nie są tym zachwyceni, ze względu na niewypażony język dziennikarza. Za to polityczni przeciwnicy cieszą się z tego wyboru i zacierają ręce na jej aktualny i przyszły stołek. Film obecnie dostępny jest między innymi dzięki serwisom Player.pl czy Cineman.


Niedobrani - zwiastun

Niedobrani - obsada 

Charlize Theron jako Sekretarz Stanu Charlotte Field
Seth Rogen jako Fred Flarsky
O'Shea Jackson Jr. jako Lance
Andy Serkis jako Parker Wembley
June Diane Raphael jako Maggie Millikin
Bob Odenkirk jako prezydent Chambers
Alexander Skarsgård jako James Steward
Ravi Patel jako Tom

W filmie wystąpił między innymi Seth Rogen, którego oglądać możemy także w komediach Wywiad ze Słońcem Narodu czy Sąsiedzi.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO