Poruszająca historia

Nigdy więcej – już mnie nie skrzywdzisz

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Związki to trudny i wielowątkowy temat, którego nie sposób streścić w kilku zdaniach. Wielkie miłości i uczucia często przeplatają się z bolesnymi rozczarowaniami. Czasem jednak jest jeszcze gorzej i dochodzi do przemocy domowej, której ofiary często przeżywają ją w milczeniu. Inaczej jest w przypadku bohaterki filmu pod tytułem „Nigdy więcej”. 

Tytuł oryginalny: Enough
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Michael Apted
Scenariusz: Nicholas Kazan
Rok produkcji: 2002
Kraj: USA

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Nigdy więcej” z 2002 roku jest Slim Hiller, w której rolę wcieliła się Jennifer Lopez. Małżeństwo kobiety okazuje się jej osobistą tragedią – jej partner i ojciec jej dziecka okazuje się bowiem łajdakiem, który maltretuje swoją żonę i nie pozwala jej nawet na odrobinę swobody. Kobieta szybko uświadamia sobie, że mężczyzna jest zagrożeniem zarówno dla niej, jak i dla ich córeczki. Podejmuje ona niełatwą decyzję – wie, że jedyną opcją pozbycia się męża jest jego uśmiercenie. Kobieta zaczyna trenować sztuki walki – zamierza w ten sposób nauczyć się bronić przed despotycznym tyranem. Jak potoczą się jej losy? Film obejrzeć można w serwisach iTunes, Ipla, Rakuten i Chili. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun thrillera i jego obsadę.


Nigdy więcej – zwiastun 

Obsada

Jennifer Lopez
Billy Campbell
Juliette Lewis
Dan Futterman
Fred Ward
Bill Cobbs
Jeff Kober
Bruce A. Young
Tessa Allen
Christopher Maher
Janet Carroll
Noah Wyle
Bruce French
Dan Martin
Brent Sexton

Sprawdź również filmy Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy, Igrzyska śmierci: Kosogłos i Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO