Kiedy będzie pierwszy odcinek?

„#Kwarantanna” - powstaje nowy serial komediowy z polskimi gwiazdami

Z powodu epidemii koronawirusa prace nad ogromną częścią produkcji filmowych i telewizyjnych zostały wstrzymane. Stacje telewizyjne musiały z tego powodu zmienić swoje ramówki, a gwiazdy występujące w licznych programach i serialach zostały tymczasowo pozbawione pracy. Okazuje się, że niektóre z nich znalazły już sposób na powrót do aktywności zawodowej i swoich fanów. Niebawem ma powstać zupełnie nowy serial komediowy zatytułowany „#Kwarantanna”, w którym zobaczymy naszych ulubionych polskich aktorów.

Fotografia poglądowa

W nowej produkcji ujrzymy między innymi Patrycję Kazadi, Mikołaja Roznerskiego, Tomasza Bednarka i Bilguuna Ariunbaatara. Można się również spodziewać gościnnych występów innych gwiazd. Reżyserem serialu będzie Adam Molak.

O czym będzie?

Serial „#Kwarantanna” będzie ukazywał losy Iwo, który jest przebojowym vlogerem około trzydziestki. Iwo od pewnego czasu robi karierę w mediach społecznościowych. Spełniając prośbę swojej siostry, okres kwarantanny spędza w małym mieszkaniu razem z nią i jej chłopakiem Sebą. Sytuacja pozostawia jednak wiele do życzenia – Iwo i Seba to dwa zupełne przeciwieństwa. Ten pierwszy ceni sobie luz, wolność i niezależność, podczas gdy drugi jest osobą lubiącą spokój i ład, która najwięcej uwagi poświęca pracy. Obaj współlokatorzy od początku ledwo ze sobą wytrzymują, co stawia pod znakiem zapytania dalszy przebieg kwarantanny. Serial ma z dystansem i humorem ukazywać problemy naszych czasów i absurdy związane z izolacją w czasie epidemii, a także rodzenie się niezwykłych relacji międzyludzkich.

Nowy serial będzie produkowany z uwzględnieniem wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Premiera pierwszego odcinka serialu ma się odbyć już 17 kwietnia.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO