Co dalej z "Wiedźminem"?

Obejrzałeś całego "Wiedźmina" i czekasz na sezon 2? Nie mamy najlepszej wiadomości...

„Wiedźmin” ledwie co pojawił się na Netflixie, a już wzbudza pełno emocji. Jedni go uwielbiają, inni zrównują z ziemią. O ile prawdziwi fani są zachwyceni, krytycy nie wystawiają zbyt pozytywnych opinii. Jeśli jednak jesteś już po obejrzeniu całego sezonu „Wiedźmina” nie mamy zbyt dobrych wiadomości. Na drugi sezon przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Ile? Całkiem sporo.

Materiały prasowe

Prawdopodobnie gwiazdy „Wiedźmina” do nagrywania drugiego sezonu staną dopiero w lutym 2020 roku.

Drugi sezon „Wiedźmina”

Nie dziwne, że piszemy o tym teraz, zaledwie tydzień z małym kawałkiem po 1. sezonie. Ci, którzy są wielkimi fanami, z pewnością obejrzeli cały sezon od razu. Odcinek po odcinku, bez chwili wytchnienia. Z pewnością zastanawiają się więc kiedy znowu będą mogli podglądać Geralta z Rivii. Okazuje się, że fani będą musieli trochę poczekać – do kolejnych nagrań aktorzy staną dopiero 17 lutego 2020 roku. Pojawiają się głosy, że Netflixowi tak spodobała się oglądalność i cała fabuła, że zamówiono również 3. sezon serialu. Według badań firmy Parrot Analytics w USA serial znalazł się na 3. miejscu na liście najpopularniejszych seriali w Stanach. Wyprzedzają go tylko The Mandalorian na 2 pozycji oraz Stranger Things na pozycji 1.

Skupmy się jednak na 2. sezonie „Wiedźmina”. Nowy sezon zobaczymy dopiero pod koniec 2020 roku, albo nawet w 2021 roku.
Showrunnerka odpowiedzialna za serial – Lauren S. Hissrich – powiedziała czego można spodziewać się w nowym sezonie:

To, co jest wspaniałe w drugim sezonie, to fakt, że fabuła jest zdecydowanie bardziej skoncentrowana. Jest mocniejsza, bo wszystkie relacje, które nawiązaliśmy w sezonie pierwszym zaczynają się urzeczywistniać. Postacie zaczynają się spotykać i wchodzić w interakcje. Czasami to idzie dobrze, niekiedy źle. Ale wygląda to tak, jakby wszystkie elementy, z których stworzyliśmy ten świat, w końcu zaczęły się układać w coś konkretnego


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO