Smutna wiadomość dla fanów

„Przyjaciele” - odcinek specjalny będzie opóźniony

W zeszłym roku hucznie obchodzono 25. rocznicę wyemitowania pierwszego odcinka serialu „Przyjaciele”. Przez wszystkie lata jego produkcji widzowie mogli śledzić zabawne losy grupy przyjaciół, w których role wcielali się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Z czasem serial zyskał miano kultowego i trwale zapisał się w historii telewizji. Nie bez powodu więc rok temu nie brakowało różnego rodzaju wydarzeń z udziałem aktorów, a nawet objazdowych wystaw poświęconych słynnej produkcji. Platforma HBO Max ogłosiła też wówczas, że z okazji okrągłej rocznicy powstanie specjalny odcinek „Przyjaciół”.

Materiały promocyjne

Swój udział w nowym odcinku potwierdziła cała obsada serialu. Nic dziwnego – ich wspólna praca na planie zaowocowała z czasem wieloletnimi i prawdziwymi przyjaźniami. Chociaż ostatni odcinek „Przyjaciół” powstał w 2004 roku, grający w nich aktorzy do dziś utrzymują ze sobą bliski kontakt.

Opóźniony odcinek

Nowy odcinek miał się zupełnie różnić swoją formą od dotychczasowych epizodów serialu „Przyjaciele”. Z informacji przekazanych przez producentów wynika, że aktorzy mają się w nim ze sobą spotkać i wspominać wspólną pracę na planie. Ich rozmowy mają być nakręcone dokładnie w tym samym studiu, w którym przez lata powstawał słynny serial. Odcinek specjalny nie będzie też kontynuacją serialu, ale ma ponoć stanowić rodzaj wstępu do całej produkcji. Początkowo miał się on ukazać w maju tego roku. Niestety, fanów „Przyjaciół” spotka gorzkie rozczarowanie – HBO Max oficjalnie ogłosiło, że z powodu pandemii koronawirusa odcinek specjalny zostanie opóźniony. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy prace nad nim zostaną wznowione.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO